dowolna

Mieszkania umeblowane Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

635 000 zł51,27 m² 12 385,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniałe mieszkanie o powierzchni ponad 51mkw położone jest w Bielsku- białej ulica Starzyńskiego na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym w nowoczesnym apartamentowcu w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja W centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy! Trzypokojowy apartament o powierzchni około 97 m2, położony na trzecim piętrze czteropiętrowej, stylowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,41 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament | ul. Wita stwosza bielsko-biała | pierwszy najem | klimatyzacja | parking Szukasz komfortowego miejsca, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł84 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie jak dom Bielsko-Biała, ul. Kochanowskiego Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Siewna. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o przyszłych najemcach. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł87,50 m² 10 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Domowo Invest prezentuje: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł61,84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem - wchodzisz i mieszkasz! Wyobraź sobie, że odbierasz klucze i jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ekspres, by następnie wypić ulubioną kawę na słonecznym tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł33,50 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-ekskluzywna inwestycja- -stary browar- nowoczesny apartament typu studio nowe mieszkanie - pachnące nowością w super ofercie - nowy apartamentowiec * umowa najmu okazjonalnego * preferowany najem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogródkiem, o powierzchni 34 mkw. położona na parterze apartamentowca inwestycji Stary Browar w Bielsku-Białej, przy ulicy Browarnej 16 - dostępna od 04.05.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! budynek Niski, czteropiętrowy blok wybudowany w połowie lat 60-tych. Budynek został wykonany z cegły, a nie prefabrykatów ( wielka płyta ) dlatego charakteryzuje się grubymi.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

900 000 zł82 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta, w sąsiedztwie Teatru, opery oraz zabytkowej Starówki. Zaledwie kilka kroków od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,46 m² 7 081,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł56,50 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Studio! Bez prowizji dla Kupującego! studio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na Os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 55m z ogródkiem, położone na parterze w budynku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,78 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, świetną lokalizację i możliwość urządzenia przestrzeni po swojemu? Ta oferta przy ul. Braci Gierymskich w Bielsku-Białej to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,07 m² 13 808,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

||| 3-pokojowy apartament gotowy do wejścia ||| | złote apartamenty | bielsko-biała | sarni stok 66 | wyposażony pod klucz , niezagrożony widok na beskidy , funkcjonalność projektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka po generalnym remoncie blisko Centrum - 20 min pieszo do Dworca. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, wyposażonego w nowe meble, kuchenkę elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna wyłączenie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż przestronne I klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru I zamku sułkowskich. TA.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Biała Wschód,Bielsko-Biała

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Najem okazjonalny, brak prowizji dla Biura. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Krótka 1 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,50 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament O korzystnej ekspozycji południowo-zachodniej - Z widokiem na góry! - bardzo niskie koszty utrzymania - pompa ciepła! - dla pierwszego najemcy, z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,80 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas w biurze! Metraż i układ Przestronne, 54 m - mieszkanie z trzema pokojami, usytuowane na 7. piętrze w dobrze utrzymanym bloku z windą. Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52,10 m² 8 061,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

!promocja! Tylko do końca maja mieszkanie jest dostępne za 420 000 zł Oferuję przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,1 m , zlokalizowane na osiedlu Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała oś.POLSKICH SKRZYDEŁ UL.IKARA SZUKASZ SPOKOJNEJ OKOLICY I WYGODNEGO MIESZKANIA! ZAPRASZAM, TO MIESZKANIE TRZEBA ZOBACZYĆ! Prezentuję na sprzedaż wygodne i słoneczne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Agata kubik Agent prowadzący   Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,11 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,11m 2 w ścisłym centrum miasta dobra cena - niskie koszty utrzymania opis: kolorowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,11m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł24 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,20 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

400 000 zł48,20 m² 8 298,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie w spokojnej, kameralnej dzielnicy! Mieszkanie znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Czechowa. Co wyróżnia to miejsce? Dlaczego jest warte uwagi? Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł54,64 m² 91,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 54,64 m + taras| miejsce W garażu | premium design | top lokalizacja Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 54,64 m z tarasem, położony w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł80 m² 6 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Agent prowadzący:maciej czader po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze o powierzchni 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł83,99 m² 35,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Prezentujemy komfortowe mieszkanie, które znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł78,67 m² 9 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Błatnia Residence w Jaworzu ok 8 km do centrum Bielska w spokojnej malowniczej okolicy w oddaleniu od zgiełku miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na wynajem oferuje piękne mieszkanie z antresolą w ścisłym centrum z pełnym wyposażeniem. Przedmiotowa nieruchomość to 65.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,60 m² 9 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulne mieszkanie na parterze w ścisłym centrum Bielska Białej w nowe budownictwie. Oferta Tylko u Nas - - Mieszkanie o pow. 59.60 m2 z dostępem do ogródka bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,99 m² 11 849,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Przestrzeń Z potencjałem - do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł43,70 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena 375.000,-.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,20 m² 7 642,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława (oś Piastowskie) to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* na sprzedaż 3 pokojowy Apartament * Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 45 m2. Zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Spółdzielców w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł46,90 m² 8 144,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem os. Kopernika bielsko-biała Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,90 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49,40 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania 3. pokojowego z balkonem Bielsko-Biała, ul. Majkowskiego 17 (złote Łany). Szukasz funkcjonalnego i w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej, zielonej.