dowolna

Mieszkania umeblowane Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 099 zł26 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą. Kawalerka na 8 piętrze 10 piętrowego budynku zlokalizowanego przy ulicy Jutrzenki 7 (osiedle Złote łany) Mieszkanie po remoncie Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

1 500 zł25 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Mickiewicza w centrum Bielska-Białej. W pobliżu przystanek, sklepy, kawiarni i wszystkie zalety jakie oferuje ścisłe centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Kamienica,Bielsko-Biała

440 000 zł79 m² 5 587,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu zaciszne mieszkanie o powierzchni 78 m2, usytuowane w samym centrum w pobliżu placu Żwirki i Wigury. To wyjątkowe sześciopokojowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 80 m2 , odświeżone , w pełni wyposażone , miejsce parkingowe+ garaż Teren zamknięty Układ mieszkania 2 pokoje , salon z aneksem kuchennym, łazienka -prysznic 2 balkony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierowa

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

1 700 zł44 m² 38,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne, świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie. Znakomita lokalizacja: os. Śródmiejskie, ul. Kierowa. Samo centrum, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! komfortowy apartament pod górami + klimatyzacja! przepiękny widok na góry! Do wynajęcia świeżo wykończony apartament położony w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W świetnej lokalizacji! wolne od 1 listopada! Do wynajęcia luksusowy apartament położony w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Komorowice,Bielsko-Biała

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48m2 na niskim parterze złożone z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz oddzielnej sypialni. Mieszkanie posiada balkon z wyjściem do ogródka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie w świetnej lokalizacji z pięknym widokiem. Powierzchnia mieszkania to 33 m2. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Serdecznie polecam Państwu kawalerkę po remoncie do wynajmu. Mieszkanie ma 35 m2, składa się z dużego salonu i części sypialnej, oddzielnej kuchni. Zlokalizowane na ul. Żywieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, wapienica komfortowe mieszkanie dwupokojowe, z miejscami postojowymi I ogrodem Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną propozycją wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Kamienica,Bielsko-Biała

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dobrze wykończony do wynajęcia apartament zlokalizowany u podnóża gór w wyjątkowej, prestiżowej i widokowej dzielnicy w zamkniętym, spokojnym kameralnym, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, przestronny apartament w stylu loftowym z miejscem parkingowym w galerii Sfera. apartament w centrum wykończony z wysokiej jakości, solidnych materiałów mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

1 900 zł37 m² 52,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, kamienica, ulica bliska 33b nowoczesne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, kompletnie umeblowane I wyposażone Z balkonem, u podnóża góry Szyndzielni i Dębowiec, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie na wynajem na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej! Lokal usytuowany na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym przy ul. Sterniczej w Bielsku-Białej. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

2 200 zł45 m² 48,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, dla wymagającego uczciwego najemcy. Zlokalizowane na osiedlu Promiennym (bielsko Biała ulica Zwierzyniecka) Atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem inwestycyjnym w ustronnej lokalizacji na Leszczynach, które jest w pełni wyposażone. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada aż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia położonego w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone jest na 1-szym piętrze. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapora

Wapienica,Bielsko-Biała

329 000 zł78 m² 4 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry Proponuję na sprzedaż mieszkanie, a ściślej połowę domu o powierzchni ok 80m2. Dom znajduje sie w Wapienicy tuz przy ulicy Zapora mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

370 000 zł51 m² 7 312,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja do 10.10.2023 r. Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze wysokiego bloku z windą na osiedlu Karpackim. Lokalizacja oferuje liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Sprzedam bezpośrednio, stylowe mieszkanie z duszą w ścisłym centrum Bielska Białej. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd oraz dodatki. Oferta bezpośrednia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapora

Wapienica,Bielsko-Biała

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry Proponuję na wynajem mieszkanie (połowa domu) o powierzchni ok 80m2. Dom znajduje sie w Wapienicy tuz przy ulicy Zapora mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruskiego

Karpackie,Bielsko-Biała

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na oś. Karpackim o łącznej powierzchni 63m2. Blok jest ocieplony oraz wjazd do klatki schodowej jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Osiedlu Karpackim, ul. Pięciu Stawów 11. Nieruchomość o powierzchni 64 m2 usytuowana jest na 5 piętrze 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na oś. Karpackim w Bielsku-Białej o łącznej powierzchni 65m2. Miejsce przy którym znajduje się dużo zieleni oraz miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Centrum,Bielsko-Biała

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! (wpłacony zadatek na poczet najmu od 1-ego października) ***bez pośredników = bez prowizji dla agencji nieruchomości*** Do wynajęcia klimatyczny, luksusowy apartament z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

1 450 zł55 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe 3 pokoje W centrum od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum Bielska-Białej (okolice dworca pks). Zlokalizowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

269 000 zł30 m² 8 916,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 30,17 m 2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy. Kawalerka składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

460 000 zł65 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojwe mieszkanie w ścisłym centrum Bielska-Białej na Placu Wolności. Mieszkanie posiada 2 oddzielne sypialnie, duży pokój, aneks kuchenny i łazienkę. Z uwagi na to że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament po generalnym remoncie zlokalizowany w ścisłym centrum Bielska Białej, 300 metrów od Ratusza, na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Wilsona. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje o powierzchni 90m2 Mieszkanie zlokalizowane na 1 pietrze w domu wielolokalowym. Usytuowane tuż przy lotnisku w Bielsku Białej. Mieszkanie świeżo po remoncie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orchidei

Bielsko-Biała,śląskie

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia bardzo przyzwoite mieszkanko 2 pokojowe z salonem z otwartą kuchnią łazienką i oczywiście zamkniętą sypialnią:).Panele w całym domu winylowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

577 000 zł64 m² 9 015,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z miejscem garażowym na osiedlu Cztery Pory Roku w dzielnicy Kamienica. Mieszkanie znajduje 1 piętrze 2 piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierowa

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

1 900 zł44 m² 43,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Centrum,Bielsko-Biała

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Bielska-Białej ul. Grottgera, okolice ul. Browarnej Bardzo dobra lokalizacja - cisza i spokój, dobry dojazd zarówno do ścisłego centrum jak i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czwartaków

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Najem okazjonalny. Obowiązuje obywatelstwo polskie. Do wynajęcia umeblowane 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, mieszczące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

429 000 zł59 m² 7 272,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie na osiedlu składającym się z trzech odrębnych bloków czteropiętrowych przy jednorodzinnej zabudowie - słoneczne, widok z okien na stok Szyndzielni oraz plac zabaw dla dzieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

749 000 zł84 m² 8 894,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament z ogródkiem w Bielsku-Białej. Nieruchomość została wybudowana w 2017 roku, położona jest na zamkniętym osiedlu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Olszówka Górna

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż atrakcyjny 3 - pokojowy apartament - lokal użytkowy O pow. 60 mkw. Wraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym! olszówka górna - Idealne miejsce do zamieszkania przez osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycjny "ul. Goleszowska 22" wirtualny spacer po mieszkaniu: tutaj najważniejsze dla inwestora: roi 9-10% - stopa zwrotu wyższa o 40% niż od wynajmu w całości takiego samego.