dowolna

Mieszkania umeblowane Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2-pokojowy (osiedle siewnej) super oferta z miejscem postojowym i komórką - za dodatkową opłatą 100 zł W wysokim standardzie! opis: luksusowy apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,70 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, os słoneczne! 1700 zł - piękna kawalerka P O remoncie Do wynajmu mieszkanie - kawalerka o powierzchni 31,7 m 2 usytuowana na 5-piętrze w 10- piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł31,13 m² 8 994,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta biura nieruchomości Lokal mieszkalny ( odrębna nieruchomość z kw ) dwupokojowy o powierzchni 33,94m ( w tym piwnica o powierzchni 2,81m ) położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament Z tarasem I ogródkiem! dla pierwszego właściciela - świeżo wykończony, bez podatku pcc! full agd W cenie! komfortowy apartament 3-pokojowy O pow. ok 69,44 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,25 m² 42,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej. Niezmienność czynszu gwarantowana przez 5 lat. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie, położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Ul. 11 Listopada zaraz przy placu Wojska Polskiego. Czy może być lepsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł84 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 84 m , położony w samym centrum Bielska-Białej, w prestiżowej inwestycji Apartamenty sfera. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,81 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwe mieszkanie na wynajem na znanym i lubianym osiedlu Olszówka w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 34,81 m 2 mieści się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł65,32 m² 9 721,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m w bloku z niesamowitym widokiem - Bielsko-Biała, biała Krakowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,05 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z dwoma balkonami, o powierzchni 48,05 mkw. położone na 4 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy ulicy Chodkiewicza w Bielsku-Białej. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

791 900 zł88 m² 8 998,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja I okolica Nieruchomość położona na granicy Bielsko-Biała oraz Jaworze, u podnóża gór, w cichej i spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Blisko szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe w niskim bloku pow. 44m2 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 4-piętrze niskiego bloku - ul. Regera (wapeinica). Bardzo dobrze nasłonecznione z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Siewna. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o przyszłych najemcach. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł66 m² 11 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem - Bielsko-Biała, wapienica Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł41,27 m² 10 007,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, które łączy przytulność z nowoczesnym stylem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Michałowicza 24 w Bielsku-Białej. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, ocieplonego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł37,50 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 mkw położone na wysokim parterze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70,10 m² 11 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 2 pokoje | 41 m | oddzielna kuchnia | parking w cenie | spokojna okolica Zwierzęta mile widziane Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł66 m² 8 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Bielska-Białej ul. Szkolna. Lokalizacja, która zapewnia pełną wygodę codziennego życia. Mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł69,66 m² 10 867,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizj bez pcc centrum miasta | Z ogródkiem | pod klucz | miejsce W garażu | pięknie wykończone Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Diamentowe Apartamenty. Lokal nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł84,90 m² 6 937,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na parterze Z bezpośrednim dostępem do ogrodu I garażem! Powierzchnia: 84,9 m Lokalizacja: bielsko-Biała, wapienica Typ: 3 pokoje - parter z ogrodem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna i nowocześnie urządzona kawalerka w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna dla jednej osoby lub pary, która szuka komfortowego miejsca do życia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - typu studio nowe świeżo wykończone mieszkanie - pachnące nowością (kawalerka z ogródkiem o pow. 49 ) * z miejscem w cenie! w super ofercie! nowy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na 1. piętrze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł35 m² 14 285,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwa pokoje w nowym budownictwie, przynależny ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca postojowe naziemne. Idealne pod wynajem, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 5 pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Grunwaldzkim w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się widokowo w budynku.