dowolna

Mieszkania w bloku Bielsko-Biała - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

419 000 zł45,98 m² 9 112,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Klimatyczne mieszkanie w Bielsku - Białej Mieszkanie na sprzedaż, bielsko-Biała, ul. Gałczyńskiego Prezentujemy na sprzedaż jasne, gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,25 m² 7 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60,25 mkw., położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

3 500 zł54,73 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary browar - ekskluzywna inwestycja nowoczesny apartament 3-pokojowy dla pierwszego najemcy z pięknym widokiem na pasmo gór! jedyny W swoim rodzaju! z miejscem w garażu oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56,60 m² 31,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, zlokalizowane w okolicy centrum Bielska-Białej. Lokal położony na trzecim piętrze w nowym budownictwie z początku lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł59,82 m² 7 505,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica złote łany W sąsiedztwie straconki przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica opis: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie blisko centrum, ale w spokojnej dzielnicy, wszystkie okna od podwórza gdzie znajduje się obszerny zielony teren, cisza, spokój, blisko stacja pkp i przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe | Stażystów 39 Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do miasta? To może być idealna opcja Bielsko-Biała, ul. Stażystów 39.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł37,30 m² 7 077,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Parter z potencjałem | 37,3 m | ul. Skośna | Os. Słoneczne Mieszkanie o powierzchni 37,3 m (zgodnie z księgą wieczystą), położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z rynku wtórnego, po remoncie generalnym, klasyczny układ (osobne pokoje + jasna kuchnia)? To 2-pokojowe mieszkanie 43 m to bezpieczny i wygodny wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

239 990 zł31,80 m² 7 546,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Biała Północ na granicy Komorowic Kawalerka 29.64m 2. Proponuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni użytkowej 29,64m 2 z przynależną komórką lokatorską o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament - typu studio Z widokiem na zieleń, obok ratusza! tylko teraz! opis apartamentu: atrakcyjny W pełni wyposażone apartament typu studio - kawalerka o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! budynek Niski, czteropiętrowy blok wybudowany w połowie lat 60-tych. Budynek został wykonany z cegły, a nie prefabrykatów ( wielka płyta ) dlatego charakteryzuje się grubymi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69 m² 6 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku w Bielsku-Białej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł50,30 m² 7 117,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 5a, woj. śląskie Mieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane na 4 piętrze, ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto. Przedmiotem sprzedaży jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - wyposażone W wysokim standardzie - dla wymagających niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł70,63 m² 7 050,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,63 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Doliny Miętusiej w Bielsku Białej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielsko-Biała M-4 Złote Łany. Cena 419.000 zł - do negocjacji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,30 m² 10 277,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej o powierzchni 43,30 m w dzielnicy Dolne Przedmieście w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł24,60 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, złote łany, ulica jutrzenki 3 Kawalerka do wynajęcia Proponuję Państwu kawalerkę usytuowaną na VI piętrze X -piętrowego budynku. Mieszkanie ma powierzchnię 24,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł41,40 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na czwar t ym piętrze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 41,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł92,14 m² 10 744,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,14 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Manufaktura Grossa w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | po remoncie | 1 piętro | Bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku na os. Spółdzielców.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł31,13 m² 8 994,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta biura nieruchomości Lokal mieszkalny ( odrębna nieruchomość z kw ) dwupokojowy o powierzchni 33,94m ( w tym piwnica o powierzchni 2,81m ) położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała ul. Piastów sląskich oś.PIASTOWSKIE Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł43,70 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena 375.000,-.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum - ul. Broniewskiego Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w sercu miasta, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,20 m² 7 642,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława (oś Piastowskie) to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Obszary, bielsko-biała nowe mieszkania blisko centrum bielska-białej W spokojnej okolicy z ogródkami i miejscami postojowymi! - - Pierwsze zdjęcie w ofercie jest wizualizacją.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku o pow.61 m2 + piwnica PRZYJAZNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA -OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ- OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Kolista Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 , zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Kolistej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł44 m² 8 636,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,30 m² 56,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie - ul. Poprzeczna 14, bielsko-Biała - doskonałe miejsce do życia, łączące miejską wygodę z bliskością natury i gór. Bielsko-Biała to urokliwe miasto.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Poznaj mieszkanie na os. Karpackim w Bielsku-Białej, które tylko czeka, by stać się Waszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiosenna promocja cenowa, teraz odstępne to 2100 zł / miesiąc Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start! Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Karpackie - trzy pokoje, widokowe 64 mkw Do sprzedaży 3-pokojowe o pow. 64m2 usytuowane na 6-piętrze w wysokim bloku przy ul. Morskie Oko. Mieszkanie do remontu, dwustronnie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,46 m² 7 081,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze, kupujacy nie ponosi kosztów agencyjnych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość usytuowana jest.