dowolna

Mieszkania w bloku Bielsko-Biała - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

415 000 zł45,10 m² 9 201,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w Arka Nieruchomości bielsko-biała ul. Czecha, os. Piastowskie Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow.45,10 m2 stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Bielsku-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,25 m² 7 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - bielsko-biała, centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,25 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Michałowicza.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukając mieszkania zapewne nie jeden raz staliście przed dylematem - dobra lokalizacja, funkcjonalny układ, ale wnętrza się Wam totalnie nie podobają i wszystko trzeba będzie robić od początku?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł51,78 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, świetną lokalizację i możliwość urządzenia przestrzeni po swojemu? Ta oferta przy ul. Braci Gierymskich w Bielsku-Białej to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł84 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie jak dom Bielsko-Biała, ul. Kochanowskiego Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł107,60 m² 6 496,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 107,6 m z miejscem garażowym | ul. Kochanowskiego | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,60.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,73 m² 7 752,12 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w centrum Bielska-Białej! Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł52 m² 9 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała, górne przedmieście 3 pokoje, wysoki parter spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Oferuję przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł37,90 m² 8 759,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 500 zł49,80 m² 6 997,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Oferujemy funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 48 m . Lokal zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,71 m² 7 801,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta - ul. Dmowskiego super cena w samym sercu miasta Tylko teraz atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.53,71m2 z oddzielna kuchnią OPIS: K OMFORTOWE i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,06 m² 7 523,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Charakterystyka lokalu: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkład owe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu langiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W niskim bloku W zielonym otoczeniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł64,12 m² 9 263,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, aleksandrowice wysoki standard! mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem. Mieszkanie bezczynszowe! cena do negocjacji! nowe budownictwo! Prezentuję na sprzedaż piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizja zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,21 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w apartamentowcu w Bielsku-Białej (wapienica) przy ulicy Zwierzyniecka 36. Mieszkanie ciche, przyjemne sąsiedztwo, duża czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł70,70 m² 7 906,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, jasne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Doliny Miętusiej, bielsko-Biała Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,70 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,47 m² 7 293,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 53,5 m | balkon | parking dla mieszkańców | Bielsko-Biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , położone przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2. Plan mieszkania w galerii zdjęciowej. W tej chwili mieszkanie jest w trakcie sprzątania. Znajduje się ono na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

316 000 zł27,59 m² 11 453,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

oraz podatku pcc. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grażyńskiego w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

719 990 zł83,95 m² 8 576,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Sąsiedztwo Bulwarów Straceńskich. Apartament 3 pokojowy z poddaszem, tarasem i balkonem o powierzchni całkowitej 83,95m 2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,10 m² 8 544,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnym widokiem na tereny zielone! 3-pokojowe o pow. 59,10m2 jeśli szukasz doskonałej lokalizacji, mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

400 000 zł48,20 m² 8 298,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichym miejscu, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować jasne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Czechowa. Co.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł63,60 m² 6 650,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bielsko-Biała - Centrum 423.000,00 zł. 3 - pokoje 6650/m2! Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie - 64m2 - na parterze w trzy-piętrowym budynku. Dobry standard wykończenia. Ściany - farba, kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

321 000 zł44 m² 7 345,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44 m - centrum miasta, ul. Dmowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Leszczyny,Bielsko-Biała

439 000 zł55 m² 7 932,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w niskim bloku, po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

519 000 zł57 m² 9 057,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Marzysz o mieszkaniu w komfortowych warunkach w centrum miasta? Chcesz mieć punkty użyteczności publicznej w zasięgu spaceru bez konieczności używania samochodu? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie do odświerzenia na pierwszym piętrze. niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w spokojnej, widokowej okolicy tuż przy centrum miasta. Idealne dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyły

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 800 zł44 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Pierwsze piętro w kameralnym czteropiętrowym, wyremontowanym budynku z cegły. Wszystkie pomieszczenia z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała