dowolna

Mieszkania w bloku Bielsko-Biała - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dembowskiego

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

450 000 zł58 m² 7 718,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam posredników innych biur ze swoimi klientami kupujacymi. Polecamy Państwu gotowe do zamieszkania Mieszkanie w Bielsku-Białej, przy ul. Dembowskiego, przepiękne, widokowe lokum, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie - ul. Kozia 7 a, bielsko-Biała - doskonałe miejsce do życia, łączące miejską wygodę z bliskością natury i gór oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy jasne i wygodne mieszkanie z dużym balkonem blisko ścisłego centrum. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku przy ulicy Łukasińskiego i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

439 900 zł53 m² 8 331,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone w Bielsku-Białej przy ul. J. Malczewskiego , na Osiedlu Słonecznym. Lokal znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Centrum,Bielsko-Biała

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę długoterminowo mieszkanie 45 metrów, składające się z dwóch pokoi i kuchni w wysokim standardzie. Ścisłe centrum Bielska Białej. Ratusz i Park 100 metrów, galeria Sfera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я також готую договори для громадян України - забезпечую зрозумілі умови та повну формальну підтримку. Запрошую.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rozkład mieszkania: 4 pokoje, w tym jeden pokój przechodni. Osbona kuchinia z onem. 2 osobne łazienki, obiez z wc,jedna z prysznicem, druga z wanną. 2 przedpokoje. 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

380 000 zł48 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie na parterze po remoncie. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: bielsko - Biała, ul. Akademia Umiejętności lokal: mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

415 000 zł44 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze bloku na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

310 000 zł38 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w centrum Bielska-Białej, ul. Czysta - 38,2 m , 2 pokoje, po remoncie, gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz przestronnego mieszkania do zamieszkania od zaraz? Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m , mieszczące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Świetne rozwiązanie zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł48 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania zaaranżowanego na 3 pokoje położonego na 1-wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

339 900 zł47 m² 7 278,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Słonecznym w Bielsku-Białej. Lokal jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieszka I,Bielsko-Biała

360 000 zł50 m² 7 171,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne 2 pokoje niedaleko centrum! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Mieszka I w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

399 000 zł49 m² 8 206,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Grunwaldzkim przy ul. Energetyków 5. To propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

1 550 zł23 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka, z balkonem, niski blok Bielsko-Biała, wapienica, zwierzyniecka 18, wysoki parter 23,23 m2 (pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój) + balkon W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z rynku wtórnego, które nie wymaga remontu, a jednocześnie ma świetny, klasyczny układ (osobne pokoje + jasna kuchnia)? To 2-pokojowe mieszkanie 43 m po odświeżeniu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41m2, mieszczące się na parterze w 4 piętrowym bloku na os Słonecznym (ul. Siemiradzkiego) w Bielsku-Białej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł58 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na ul. Dygasińskiego w Bielsko- biała woj. Śląskie powiat bielski z pięknym widokiem z okna oraz balkonu. Mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

349 000 zł53 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze, świetnie skomunikowanej części miasta z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

699 453 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świetna lokalizacja, wygodny układ pomieszczeń i nowoczesne budownictwo - to wszystko czeka na Ciebie. Lokalizacja ul. 1 maja, ścisłe centrum. Mieszkanie od wschodu. Stan deweloperski, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

219 000 zł23 m² 9 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała - Wapienica, ul. Zwierzyniecka Kawalerka 23 m | parter | do własnej aranżacji Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana w Bielsku-Białej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

449 000 zł39 m² 11 489,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący nie płaci wynagrodzenia oferujemy na sprzedaż rozkład owe dwupokojowe mieszkanie Z prywatnym ogródkiem na prestiżowym osiedlu cztery pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

538 951 zł45 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Położenie gwarantuje bliskość atrakcji kulturalnych, restauracji i sklepów. Zapoznaj się z ofertą i umów się na obejrzenie już dziś! Lokalizacja ul. 1 maja, ścisłe centrum. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Mieszka I,Bielsko-Biała

450 000 zł67 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie trójstronne, po remoncie, znajduje się w niskim bloku z cegły w Bielsku-Białej na osiedlu Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Mieszka I,Bielsko-Biała

370 000 zł50 m² 7 370,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 50,2 m , położone na 2 piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku, zlokalizowanego w niedalekiej odległości od centrum Bielska-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 900 zł37 m² 9 405,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

- - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - wyjątkowa oferta - 2 pokoje po generalnym remoncie! oferta dostępna tylko U nas - 0% prowizji! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoczowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

439 000 zł54 m² 8 099,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpackie,Bielsko-Biała

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w wysokim bloku mieszczącym się na os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m - centrum, osiedle Grunwaldzkie Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Kopernika,Bielsko-Biała

399 900 zł35 m² 11 393,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu piękne, komfortowe, starannie zaaranżowane 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,10 m2 położone na II piętrze w niskim bloku po przeprowadzonej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

385 000 zł46 m² 8 279,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Bielsko-Biała, górne Przedmieście Przedstawiamy ofertę zakupu ciepłego, kompaktowego mieszkania położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

499 000 zł65 m² 7 665,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 mkw., usytuowane na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły, zlokalizowanego w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczyny,Bielsko-Biała

315 000 zł38 m² 8 366,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko- biała, leszczyny cena podlega negocjacji spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w kameralnym, jednoklatkowym bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

349 000 zł46 m² 7 511,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

379 000 zł47 m² 8 046,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim bloku Z cegły W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 900 zł47 m² 40,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 46,80 m 2 mieści się na Osiedlu Słonecznym, na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

235 000 zł36 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 35,6 m z potencjałem w solidnej cegle | 1 piętro | Bielsko-Biała, ul. Dębowa Są mieszkania gotowe , które po 5 latach znów wymagają remontu. I są takie jak to prawdziwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

350 000 zł45 m² 7 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Charakterystyka lokalu: * powierzchnia.