dowolna

Mieszkania w centrum Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

507 613 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 46 m Park Kochanowskiego, bielsko-Biała - Stan deweloperski Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

632 137 zł55 m² 11 567 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

416 622 zł34 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

642 936 zł62 m² 10 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

557 640 zł69 m² 8 128,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 68,60 m2 przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczyny,Bielsko-Biała

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji Bielska-Białej - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie 43 m w konfiguracji: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon. Świetna lokalizacja na mapie miasta. Mieszkanie na 4 piętrze, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

612 308 zł65 m² 9 362,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

609 515 zł64 m² 9 483,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Bielsko-biała apartament W kamienicy posiadam klucze zapraszam na prezentację. Na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w zadbanej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 013 166 zł79 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

622 600 zł82 m² 7 611,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze o pow. 81,80 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

563 132 zł59 m² 9 591,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

596 365 zł62 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

589 650 zł63 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

718 546 zł78 m² 9 265,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

597 720 zł76 m² 7 854,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 76,10 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyspiańskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezczynszowego mieszkania znajdującego się w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorowicka

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

520 000 zł71 m² 7 359,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 334 Powierzchnia: 70,66 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 4/4 Dostępne od zaraz Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

604 277 zł51 m² 11 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

477 014 zł42 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

269 900 zł33 m² 8 284,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,58 m , położona w Bielsku-Białej w dzielnicy Dolne Przedmieście , na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

615 153 zł52 m² 11 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 zł44 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Kustronia Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olszówka - cygański las Apartament o powierzchni około 51 m2, położony na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Cygańskim Lesie. Funkcja : przestronny hall z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Sobieskiego

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, jasne mieszkanie na ostatnim, trzecim piętrze - cisza, widok i klimat poddasza. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipnik,Bielsko-Biała

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi żadnych kosztów zapraszamy do zapoznania się Z nową ofertą sprzedaży jednopoziomowego I wyposażonego mieszkania przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

446 406 zł41 m² 10 806,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

413 830 zł37 m² 11 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krogulcza

Olszówka,Bielsko-Biała

598 410 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.900 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 548 zł28 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

402 699 zł35 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

495 000 zł44 m² 11 262,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie 44 m na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kustronia Eleganckie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

487 585 zł43 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

477 761 zł42 m² 11 418,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bliska

Kamienica,Bielsko-Biała

2 100 zł37 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament o powierzchni 36,76 m2, z dużymi przeszkleniami oraz balkonem - typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 029 420 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! nowoczesne apartamenty U podnóża gór osiedle harmonia Bielsko-Biała, kamienica - ul. Janisława Grondysa Elegancka, współczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

297 990 zł26 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

503 295 zł50 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-3 pokoje z balkonem | Garaż gratis | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? To mieszkanie w inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Piastowskie,Bielsko-Biała

1 700 zł35 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 34,7 m w centrum Bielska-Białej | Balkon | Umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,7 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym.