dowolna

Mieszkania w centrum Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

754 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

754 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

807 214 zł67 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Trzy lipki, murapol - gotowe do zamieszkania! * Bez podatku pcc i prowizji od kupującego * Tylko z nami indywidualne bonusy - sprawdź, co dla ciebie mamy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

590 000 zł60 m² 9 813,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 82,91 m , 4 pokoje Numer mieszkania: D24 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

588 691 zł59 m² 10 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

723 439 zł78 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

449 000 zł51 m² 8 754,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie - dwustronne, z widokiem na zieleń W pobliżu centrum miasta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Cena: 449.000,00 ZŁ Powierzchnia: 51,29 M2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

534 151 zł51 m² 10 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł38 m² 9 281,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spacer wirtualny: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielsko-Biała, złote Łany, ul. Łagodna Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,6 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

513 373 zł51 m² 10 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

592 150 zł59 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne