dowolna

Mieszkania w nowym bloku Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży lub najmu

631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

416 000 zł57 m² 7 295,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mogą Państwo zostać właścicielem nowoczesnego, energooszczędnego i ekonomicznego w użytkowaniu apartamentu lub całego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głogowska

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

480 000 zł35 m² 13 864,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam! Mam na imię i z przyjemnością przedstawiam ten apartament z ogródkiem w pięknej dzielnicy Bielska -olszówce. Lokal w stanie deweloperskim zaawansowanym i ma blisko 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W świetnej lokalizacji! całkiem nowy, niezamieszkały, dla pierwszego najemcy! Do wynajęcia komfortowy apartament położony na Sarnim Stoku w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

1 700 zł50 m² 34,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z niskimi opłatami. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje W apartamentowcu - centrum bielska-białej! tylko umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie położone w okolicach Centrum w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

474 750 zł50 m² 9 588,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej, jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

509 514 zł56 m² 9 158,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! komfortowy apartament pod górami + klimatyzacja! przepiękny widok na góry! Do wynajęcia świeżo wykończony apartament położony w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

351 065 zł35 m² 10 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

648 670 zł75 m² 8 685,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny budynek - duży balkon - w cenie mieszkania jedno miejsce postojowe, - w cenie mieszkania całe umeblowanie, - duża rozsuwana szafa w sypialni - niskie koszty utrzymania mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Listopadowa

Bielsko-Biała,śląskie

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Bielsku-Białej niedaleko centrum. 2-pokojowe, winda, garaż podziemny, taras (loggia) 12 m2! najem okazjonalny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

538 090 zł59 m² 9 158,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjny apartament w Bielsku-Białej przy ul Żółkiewskiego 1. W kameralnym budynku oddanym do użytku w 2022 roku, znajduje się 13 mieszkań z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 699 zł35 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + miejsce parkingowe - nowe budownictwo! Do wynajęcia mieszkanie położone na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze apartamentowca. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 699 zł35 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

789 000 zł85 m² 9 326 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany na prestiżowym i zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna wręcz lokalizacja. Bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przeciętna

Hałcnów,Bielsko-Biała

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

74 m2 rozmieszczone na dwóch piętrach 0% prowizji! brak podatku pcc! Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 28 m.kw kuchnia otwarta z oknem 7 m.kw pokój 16 m.kw pokój 8 m.kw pokój 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone we wszystko co niezbędne do funkcjonowania. Odstępne 1400, wpłaty z mediami do Wspólnoty 450, prąd ok 100 zł, swiatłowód 45 zl Duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pierwszego najemcy. Piękne, jasne mieszkanie, właśnie wyszło spod ręki niezwykłych fachowców, dbających o każdy szczegół i element tego niezwykle przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przechód Schodowy

Centrum,Bielsko-Biała

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Piękny Penthouse na dachu nowoczesnego apartamentowca w centrum miasta! Z wielką przyjemnością proponuję Państwu na sprzedaż wspaniały Penthouse z salonem typu open space połączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

2 300 zł62 m² 36,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W świetnej lokalizacji - klimatyzacja! niskie opłaty - brak czynszy do wspólnoty (tylko media)! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w Komorowicach Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sarni Stok,Bielsko-Biała

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! - - - przestronny apartament W świetnej lokalizacji! klimatyzacja, duży balkon, garaż, piwnica oraz miejsce parkingowe! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademii Umiejętności

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

486 717 zł63 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z balkonem znajdujące się na pierwszym pietrze kameralnego budynku. Inwestycja akademii umiejętności 5 jest nowym przedsięwzięciem deweloperskim w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

431 000 zł62 m² 6 951,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowane w malowniczej części Bielska-Białej, w Komorowicach Krakowskich. Mieszkanie oddane do użytkowania, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

2 000 zł47 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w nowych apartamentowcach "osiedle Siewna", na osiedlu Langiewicza. Na terenie osiedla plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania duże mieszkanie, z dużym balkonem na zamykanym osiedlu w Bielsku-Białej Lipnik. Rozkład mieszkania: duży salon 21 m2 z aneksem kuchennym 5,4 m2 Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

474 000 zł40 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bielsku Białej. Lokalizacja: apartament otoczony jest zielenią, położony jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament dwupoziomowy o powierzchni 70 m2 z tarasem 40 m2. Nieruchomość w nowym budownictwie, w wysokim standardzie wykończenia, usytuowana na trzecim piętrze z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament o powierzchni 63 m2 z przestronnym tarasem 12 m2. Nieruchomość w nowym budownictwie, w wysokim standardzie wykończenia, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Bielsko-Biała

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękny apartament w centrum Bielska Białej, dostęp do ogrodu, taras, piękne widoki na góry. 3700 odstępne dla właściciela, około 600 czynsz do wspólnoty ( zimna i ciepła woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

775 000 zł73 m² 10 616,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 73 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze z widokiem na góry. Do lokalu przynależy garaż podziemny. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania nasze prywatne, wyremontowane mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni 73 m2, znajdujące się na zamykanym i monitorowanym osiedlu na ulicy Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Górne przedmieście, bielsko-biała Oferta na wyłączność! Nowy apartament w pełni wyposażony blisko centrum miasta! - Umowa najmu okazjonalnego - Proponuję Państwu do wynajęcia 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowy, komfortowy, gustownie urządzony apartament z ogródkiem. To nowoczesne, doskonale nasłonecznione mieszkanie, znajduje się w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Kamienica,Bielsko-Biała

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 60mkw zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bielska. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bliska

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²