dowolna

Mieszkania w nowym bloku Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży lub najmu

631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

248 040 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

249 255 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

224 796 zł51 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

220 275 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

189 585 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

184 800 zł42 m² 4 402,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

221 089 zł55 m² 4 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis całość prowizji pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Kamienica,Bielsko-Biała

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do zaoferowania bardzo przestronne, wyremontowane mieszkanie. Składa się z przedpokoju z dużą szafą, łazienki, aneksu kuchennego, salonu oraz sypialni (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

224 796 zł51 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2, 64m2, 70m2 * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

189 585 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

248 040 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

244 288 zł55 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

270 446 zł71 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo - gotowe mieszkania Mieszkanie 4 pokojowe, ogrodzony budynek, duży narożny balkon lub ogródek, własny parking, indywidulane media Ponadto p rzy tej ofercie oszczędzasz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

278 990 zł60 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

220 275 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

195 000 zł53 m² 3 695,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowy budynek, 3 pokoje z ogródkiem, możliwe garaże, indywidualne media - dzielnica Hałcnów Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze segmentu szeregowca w Ha łcn owie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

184 800 zł41 m² 4 402 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

221 089 zł55 m² 4 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe mieszkania - nowe budownictwo Mieszkanie 3 pokojowe za 221 089,50 zł , ogrodzony budynek, duży balkon, własny parking, indywidulane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

249 255 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

293 874 zł69 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, 67m2, w centrum miasta (1 piętro, winda w bloku, nowe budownictwo). Rozkład mieszkania: przedpokój, łazienka (wanna, pralka), osobna garderoba, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowy budynek, 3 pokoje, możliwe garaże, indywidualne media - dzielnica Hałcnów Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1-pi ę trze segmentu szeregowca w Ha łcn owie - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie, gotowe do zamieszkania Zachęcamy Państwa do skorzystania z dobrej oferty wynajmu. Do dyspozycji przyszłych najemców oczekują dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zapora

Wapienica,Bielsko-Biała

1 550 zł66 m² 23,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia mieszkanie na osiedlu Zapora. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Duży, słoneczny salon w części płd-zachodniej z wyposażonym we wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o metrażu 56 m2 (ok.65 m2 po podłodze, lekkie skosy poddasza tylko w salonie) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

239 559 zł60 m² 3 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję W całości pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

1 000 zł57 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe w nowiutkim bliźniaku 57m2 - tylko 1000zł! Do wynajęcia niezależna część domu w nowowybudowanym bliźniaku na obrzeżach Bielska-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o funkcjonalnym metrażu i układem pomieszczeń, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z tarasem o powierzchni 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 580 zł76 m² 20,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Mieszkanie -nowy dom położony jest na 2 arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krecia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 399 zł62 m² 22,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piekne, sloneczne mieszkanie w nowym budownictwie. Bardzo dobra lokalizacja i piekny widok na cale Bielsko i gory. Mieszkanie ma dwa duze balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drobna

Bielsko-Biała,śląskie

246 243 zł62 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo - gotowe mieszkania Mieszkanie 3 pokojowe, ogrodzony budynek, duży narożny balkon, własny parking, indywidulane media Ponadto p

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Urodzajna

Złote Łany,Bielsko-Biała

295 302 zł74 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osiedle złote wzgórze kupujący nie płaci prowizji,prowizję pokrywa strona sprzedająca! Osiedle złote wzgórze położone jest we wschodniej części Bielska-Białej, na zboczu malowniczego wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Urodzajna

Złote Łany,Bielsko-Biała

295 120 zł73 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łyska

Kamienica,Bielsko-Biała

328 500 zł73 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa inwestycja. Mieszkania położone są w bardzo atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Budynek znajduje się w otoczeniu zieleni, blisko gór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

270 000 zł59 m² 4 506 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowy budynek, 3 pokoje z ogródkiem, miejsce parkingowe, indywidualne media Prezentujemy Państwu ostatnie takie, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze nowoczesnego szeregowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

229 000 zł87 m² 2 632,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia. Okazja cenowa! Oferuję do sprzedaży dwa mieszkania w pięknym, nowym domu dwurodzinnym. Budynek z podziałem pionowym bliźniak położony w Bielsku-Białej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

253 000 zł47 m² 5 284 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Umowa przedwstępna nowy ogrodzony budynek, komfortowe 2 pokoje Z balkonem Proponujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe wykończone całkowicie , z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

216 900 zł63 m² 3 437,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Słoneczne, narożne mieszkanie z 3 balkonami, położone na I p. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju z szafą wnękową, 2 sypialni z balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa okazja! mieszkanie Z ogródkiem! Mieszkanie w nowym budownictwie, na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość znajduje się na parterze, trzypiętrowego budynku, posiada duży ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

284 988 zł65 m² 4 452,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja W olszówce - 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,77m2 z dwoma ogródkami o łącznej pow.33m2 na parterze w dwupiętrowym apartamentowcu na kameralnym, nowym osiedlu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

314 865 zł70 m² 4 563,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja W olszówce - 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 z balkonem o pow.6m2 na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu na kameralnym, nowym osiedlu dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij