cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania w nowym bloku Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży lub najmu
632 ogłoszenia
Od najnowszych
632 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna
Bielsko-Biała,śląskie
1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem, Aleksandrowice
Aleksandrowice,Bielsko-Biała
1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego
Lipnik,Bielsko-Biała
1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
1 050 zł58 m² 18,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska
Górne Przedmieście,Bielsko-Biała
1 250 zł50 m² 25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorkiego
Złote Łany,Bielsko-Biała
209 000 zł41 m² 5 097,56 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapora
Wapienica,Bielsko-Biała
1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sucha
Bielsko-Biała,śląskie
598 000 zł130 m² 4 600 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sucha
Bielsko-Biała,śląskie
464 600 zł101 m² 4 600 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha
Bielsko-Biała,śląskie
347 852 zł75 m² 4 638,03 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Sucha
Bielsko-Biała,śląskie
356 316 zł77 m² 4 627,48 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, ul. Grondysa
Kamienica,Bielsko-Biała
265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. NMP Królowej Polski
Bielsko-Biała,śląskie
1 550 zł53 m² 29,25 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, Wapienica
Wapienica,Bielsko-Biała
2 700 zł86 m² 31,40 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Małkowskiego
Olszówka,Bielsko-Biała
500 000 zł89 m² 5 617,98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
665 500 zł121 m² 5 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
533 500 zł97 m² 5 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
412 500 zł75 m² 5 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
423 500 zł77 m² 5 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista
Kamienica,Bielsko-Biała
350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
58 548 €42 m² 1 394 €/m²
Archiwalne
Mieszkanie Bielsko-Biała
Bielsko-Biała,śląskie
580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego
Kamienica,Bielsko-Biała
212 800 zł56 m² 3 800 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem Bielsko-Biała
Sarni Stok,Bielsko-Biała
628 799 zł75 m² 8 495,73 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem Bielsko-Biała
Sarni Stok,Bielsko-Biała
567 900 zł61 m² 9 297,76 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała
Sarni Stok,Bielsko-Biała
357 817 zł35 m² 10 449,70 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem Bielsko-Biała
Sarni Stok,Bielsko-Biała
668 025 zł71 m² 9 408,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem Bielsko-Biała
Sarni Stok,Bielsko-Biała
579 339 zł63 m² 9 382,91 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Bielsko-Biała
Włącz powiadomienia