dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żywieckie Przedmieście

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

1 400 zł87 m² 16,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe - bez opłat do spóldzielni - Parter Wilii z lat 20 w centrum miasta Powierzchnia 87 m2 powierzchni użytkowej. Kuchnia, łazienka, 2 pokoje dzienne, sypialnia, spiżarka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

175 000 zł45 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie! Bielsko- biała, złote Łany, do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45mkw usytuowane na 2 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

1 100 zł72 m² 17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna cena! Super mieszkanie w nowym budownictwie! Bielsko-Biała, os. Kopernika. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 72 m 2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

155 000 zł49 m² 3 157 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Okazja! Bielsko-Biała os. Karpackie Do sprzedania M-3 usytuowane na 4/10p. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Niski czynsz-wspólnota mieszkaniowa.Rodzaj własności-odrębna własność lokalu,z udziałem w częściach wspólnych. Osiedle na wzgórzu,kameralne,bezpieczne.Piękne widoki. Blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł89 m² 4 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Cisza, zieleń, kameralna atmosfera i przestronne, nowoczesne pomieszczenia - to główne atuty oferowanego apartamentu, położonego w jednym z kilku budynków wielorodzinnych, usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł115 m² 3 469 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Możliwa zamiana na mieszkanie! Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1927 roku usytuowane na Górnym Przedmieściu.Mieszkanie o powierzchni 115 mkw na 1 piętrze ,składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

387 000 zł85 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Uwaga nowa cena! atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe Z tarasem osiedle karpackie! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z tarasem,usytuowane na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajki

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

900 zł78 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia parter domu 3 pokojowy z kuchnią, spiżarnią, łazienką (toaleta oddzielnie), wszystko umeblowane, możliwość dodania swoich mebli do jednego z pokoi. Duży, ładny ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

250 000 zł62 m² 4 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w niskim bloku! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie o powierzchni 62 mkw położone na pierwszym pietrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

127 000 zł37 m² 3 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu pokojowe w niskim bloku tanio! Prezentowana nieruchomość znajduje się na osiedlu złote łany. Jest to niski blok zlokalizowany w cichej i spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolne Przedmieście

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

160 000 zł51 m² 3 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bielsko-Biała. Dolne Przedmieście Nowa atrakcyjna cena! Było 180 000 zł jest 160 000 zł! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 w Bielsku-Białej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

175 000 zł54 m² 3 240 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Widokowe mieszkanie w centrum! Bielsko-Biała, śródmieście. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m 2 znajdujące się w dwunastopiętrowym wieżowcu na dziewiątym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie z wielkimi możliwościami! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni około 100 m 2. Nieruchomość znajduje się w Starym Bielsku w budynku dwukondygnacyjny na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

155 000 zł71 m² 2 183 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja cenowa! Bielsko-Biała, górne Przedmieście. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 71 m 2 znajdujące się w kamienicy wybudowanej w 1920 roku. W jego skład wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pilne - 3 pokojowe mieszkanie do wynajecia bezposrednio od wlasciciela. Po remoncie - nowe podlogi, wymalowane, nowe drzwi wewnetrzne. W pelni meblowane Bardzo dobra lokalizacja - w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielsko-Biała. Oś. Karpackie. Korzystna cena Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze ośmiopiętrowego bloku na Oś. Karpackim o powierzchni użytkowej 50 m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 000 zł58 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe mieszkanie! Bielsko-Biała, centrum. Do wynajęcia mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły o powierzchni 58 m 2. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

173 000 zł54 m² 3 203,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i ciepłe. Pokoje podłoga- parkiet dębowy i panele. Łazienka i osobna ubikacja- płytki. Kuchnia zabudowana na ścianach i podłodze płytki. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

330 000 zł64 m² 5 156 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bielsko-Biała. Oś. Sarni Stok. Do sprzedania bardzo ładne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku wielorodzinnym o powierzchni około 120 m 2. Nieruchomość ta znajduje się w Bielsku-Białej w Starym Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

229 000 zł68 m² 3 392,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na cichym, spokojnym i bardzo zielonym osiedlu, a jednocześnie oddalonym od centrum miasta o ok. 15 min. marszu. W bliskiej okolicy cała niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie z widokiem na całe Bielsko! Do sprzedania mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni około 120 m 2. Nieruchomość ta znajduje się w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie z widokiem na całe Bielsko! Do sprzedania mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni około 220 m 2. Nieruchomość ta znajduje się w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

130 000 zł43 m² 2 995 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m2 położone na 7 piętrze 10 piętrowego bloku w Wapienicy. Mieszkanie widokowe (ekspozycja zachodnia) z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tańskiego

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kaucja 1000 zł, opłata eksploatacyjna ok. 450zł/m-c, gaz ok. 30 zł/2m-ce, prąd wg licznika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

55 000 zł49 m² 1 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Super okazja. Odstąpię 2 pokojowe mieszkanie w tbs Bielsko. 49 mkw. III piętro. Kuchnia oddzielna, widna, umeblowana z agd. Łazienka z wanną i wc, meble łazienkowe, płytki. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Langiewicza,Bielsko-Biała

850 zł62 m² 13,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku wielorodzinnym wolnostojącym, na osiedlu. Dwa pokoje sypialne i salon z aneksem jadalnym. Kuchnia, łazienka. Umeblowane. Do wynajęcia od zaraz. Metraż 62,5 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolista

Kamienica,Bielsko-Biała

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio! super okazja! rewelacyjna lokalizacja! luksusowe z basenem, z sauną, z kominkiem, z tarasem widokowym! okazja! ul. Kolista 107. Dzielnica Kamienica - pod dębowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

800 zł39 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w ścisłym centrum Bielska Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 39 m2 położoną na 2 piętrze 5 piętrowej kamienicy w atrakcyjnej dzielnicy ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Komorowice Śląskie

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 200 zł98 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bielsko- biała, komorowice Śląskie okazja! Do wynajęcia od maja niezależna połowa domu o powierzchni 98mkw. Mieszkanie jest przestronne i rozkładowe składa się z 4 pokoi kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

346 000 zł133 m² 2 601 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

DO sprzedania piętro domu O powierzchni 133 m2 Z działką! Do sprzedania piętro domu wolnostojącego położonego w Wapienicy. Mieszkanie o powierzchni ok.133 mkw, z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

243 000 zł76 m² 3 197 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Okazja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 76mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Karpackim. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

135 000 zł36 m² 3 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie M-2 na os. Sarni Stok Mieszkanie położone jest na I piętrze, budynek IV kondygnacyjny. Mieszkanie o powierzchni 36,25 m2, składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

275 000 zł56 m² 4 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super mieszkanie w centrum miasta! Bielsko-Biała, śródmieście. Do sprzedania mieszkanie w samym centrum miasta, w niskim bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 56m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

179 000 zł57 m² 3 123 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tanie mieszkanie! przyjdź i sprawdź sam! Bielsko-Biała, os. Wojska Polskiego. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni 57,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

178 000 zł53 m² 3 308 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie po remoncie! Nowa niższa cena! Bielsko- biała, os. Beskidzkie. Atrakcyjne mieszkanie! Do sprzedania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 54mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

185 000 zł56 m² 3 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! niski blok! Bielsko-Biała, os. Wojska Polskiego, M-4 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,2mkw usytuowane na parterze cztero piętrowego bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

130 000 zł72 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, bardzo słoneczne mieszkanie tbs na poddaszu o powierzchni 72 mkw, znajdujące się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Św. Pawła ( bielsko/wapienica ). Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

168 000 zł54 m² 3 111 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54mkw usytuowane na parterze 10 piętrowego bloku- po termorenowacji (skończona 2011r) na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

155 000 zł44 m² 3 522 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Beskidzkim, usytuowane na 5p/10piętrowego bloku. Powierzchnia omawianej nieruchomości to 44mkw. W jej skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia przedpokój, łazienka.