dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 020 000 zł100 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Tylko U nas! Wyjątkowa okazja zamieszkania w klimatycznym apartamencie w samym sercu Bielska-Białej! Ta nieruchomość oferuje nie tylko przestrzeń, ale również urok architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Złotych Łanach - Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

430 000 zł50 m² 8 658,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Grunwaldzkim! Nieruchomość o powierzchni 49,66 m 2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wapienica,Bielsko-Biała

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj film o tym mieszkaniu. Na sprzedaż 2 pokojowy apartament poł. w dzielnicy Wapienica, ul. Zapory 17. Mieszkanie znajduje się za wysokim parterze. Apartament o pow. 50,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Bielsko-Biała

763 623 zł64 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do przekazania kluczy. Stan deweloperski, do wykończenia. Instalacja elektryczna z pełną automatyką smarthome (sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, karniszami, czujnik zalania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

368 000 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32 m2 przy ul. Broniewskiego 4 w Bielsku - Białej znajdujące się na parterze w 10 piętrowym bloku. Możliwa zamiana na mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w zacisznej lokalizacji w Bielsku-Białej, u podnóża gór. Blisko węzeł drogi ekspresowej S1. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

359 500 zł44 m² 8 220,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem Śródmieście, bielsko-Biała Idealne na start, pod wynajem lub dla tych, którzy cenią sobie miejski rytm w zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Złote Łany,Bielsko-Biała

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie w sercu Bielska-Białej - Osiedle Złote Łany. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barlickiego

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

329 000 zł34 m² 9 705,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w centrum Bielska-Białej - również pod inwestycję Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,90 m , usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania w centrum z prywatnym miejscem parkingowym i miejskim ogrzewaniem? To może być strzał w 10! Funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

435 000 zł45 m² 9 653,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

269 000 zł37 m² 7 349,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duża, jasna 34 metrowa kawalerka na cichym,pełnym zieleni osiedlu. Oferta dostępna tylko w naszym biurze przestronna kawalerka do remontu Z balkonem do własnej aranżacji Na sprzedaż jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

365 000 zł37 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 36,8m2, znajdującego się na 1-pietrze w bloku przy ulicy Jutrzenki 17/6 w Bielsku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Franciszka

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł102 m² 8 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy, gotowy do zamieszkania, świeżo wykończony apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym o powierzchni użytkowej 78,91m2 plus poddasze ok. 20m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, blisko centrum! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

420 000 zł55 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - os. Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

429 000 zł54 m² 7 973,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na 6-tym piętrze bloku przy ulicy Wadowickiej. Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bielsko-Biała

457 000 zł56 m² 8 131,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51.40 m , usytuowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

352 600 zł41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

!sprzedane! Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na terenie grodzonego osiedla Cztery Pory Roku, na pierwszym piętrze bloku 3-pietrowego i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

699 000 zł65 m² 10 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry,! Pośrednikom i agentom nieruchomości dziękujemy - zapraszamy do oglądania mieszkania jedynie z zainteresowanym klientem. Szanujmy swój czas! oferta prywatna! nowa, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy pomoc w organizacji prac remontowych wraz z nadzorem i poleceniem zaufanych wykonawców! Mam do zaprezentowania Państwu mieszkanie, które mieści się przy ul. Słowackiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

658 377 zł87 m² 7 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

87 m dwupoziomowy apartament na sprzedaż w topowej lokalizacji z niesamowitym widokiem na góry ul. Krakowska 56 Cena 658 377 zł Powierzchnia 86,64 m Cena za m 7 599 zł Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

380 000 zł44 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z pięknym widokiem na góry w spokojnej okolicy Bielska-Białej Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Złote Łany,Bielsko-Biała

485 000 zł59 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 59m2 na ul. Wiejskiej na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi -salonu z balkonem -kuchni -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kamienica,Bielsko-Biała

723 000 zł68 m² 10 632,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowy Apartament w kameralnym budynku cztero-lokalowym. Apartament znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Bielska-Białej. Bliska odległość od centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filarowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

497 000 zł62 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa cena! okazja! Cena tylko 7,97 tys/m2. Zakup bez prowizji dla kupującego! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,3m2 z balkonem, pierwsze piętro, na zamkniętym osiedlu przy ulicy Filarowej 7c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

940 000 zł117 m² 8 034,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny apartament na ostatnim 2 piętrze budynku, o całkowitej powierzchni 117m2 (mierzonej po podłodze), nieopodal ronda Hulanka w Bielsku-Białej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giewont

Karpackie,Bielsko-Biała

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze. Wejście z zbudowanej loggia. Duży balkon. 3 niezależne pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon. Kuchnia duża oddzielna. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Bielsko-Biała

499 000 zł88 m² 5 664,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj film prezentujący ten apartament oraz wirtualny spacer (na pełnym ekranie). Na sprzedaż apartament usytuowany w centrum Bielska na rogu ul. Komorowickiej i Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Kopernika,Bielsko-Biała

419 000 zł52 m² 8 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze idealne dla rodziny! nowa cena 419 000 zł oferta od właściciela - 0% prowizji Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oto oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

384 500 zł44 m² 8 792,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis opis mieszkania Słoneczne mieszkanie z wyjątkowymi widokami, o łącznej powierzchni 43,73m2, składa się z dwóch pokoi, gdzie z jednego pokoju jest wyjście na balkon. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lenartowicza

Złote Łany,Bielsko-Biała

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie na Złotych Łanach. Ul. Lenartowicza. Wysoki parter. Funkcjonalny układ. Mieszkanie wymaga niewielkiego odświeżenia, wystarczy malowanie. Niski blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o pow. 44m przy ul. Podchrążych, usytuowane na VI piętrze X piętrowego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

740 000 zł66 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz urokliwego, cichego miejsca, cenisz sobie komfort, przestrzeń i wygodę, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej. Idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

495 000 zł42 m² 11 729,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z 2018 r. Wyposażone i gotowe do zamieszkania. Od strony południowej przyjemny taras z widokiem na.