dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

430 000 zł50 m² 8 582,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na 4- tym piętrze bloku przy ulicy Dygasińskiego w Bielsku-Białej idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

385 000 zł34 m² 11 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,5 m2 przy ul. Marii Konopnickiej 28 w Bielsku-Białej znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

445 000 zł44 m² 10 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 w centrum przy ul. Dmowskiego 15 w Bielsku-Białej znajdujące się na parterze w 10 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

619 974 zł70 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna oferta - ostatnie mieszkania dostępne od ręki! bez prowizji, podatek 0 zł! uwaga cena rabatowa - Cena z przed 30 dni 689.634 zł - Cena po rabacie : 619.974 = 69.660 zł taniej! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

449 000 zł51 m² 8 743,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstał nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł50 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 50,29 m2, zlokalizowanego w Bielska-Białej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Bielsko-Biała,śląskie

538 500 zł49 m² 10 989,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować urocze, dwustronne, rozkładowe mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej, klimatycznej dzielnicy Alei Sułkowskich. Prestiżowa lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł81 m² 9 331,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji! Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, idealne dla osób poszukujących komfortowego lokum w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kamienica,Bielsko-Biała

939 000 zł68 m² 13 722 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament pod górami! ogródek Z tarasem oraz garaż! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament w zabudowie szeregowej położony pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wapienica,Bielsko-Biała

280 000 zł26 m² 10 903,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w cichej części Wapienicy! Nieruchomość o powierzchni 25 , 68 m zlokalizowana jest w bloku na wysokim parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonej dzielnicy Bielska Białej Aleksandrowicach ,blisko terenów rekreacyjnych, lotniska, szlaków górskich. Charakterystyczną cechą osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

488 000 zł75 m² 6 506,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Czajkowskiego. Idealne pod wynajem, blisko usługi, komunikacja miejska, park itp. Miejsca parkingowe pod budynkiem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamienica,Bielsko-Biała

776 966 zł66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na wyprowadzkę! Nie przegap okazji! Jak mówi stare przysłowie: najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. No może nie wszystko, ale dwie rzeczy na pewno! Kupując to mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczyny,Bielsko-Biała

570 000 zł59 m² 9 662,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą, świetna lokalizacja - Bielsko-Biała Leszczyny. Na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

596 000 zł56 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2% Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 26,10 m2 położonej na parterze z przynależnym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam Państwu do zaproponowania na sprzedaż małe mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku w B-B przy ul.Grażyny o powierzchni użytkowej 40 m2 (36,5m2 plus zabudowany balkon 3,5m2). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kamienica,Bielsko-Biała

939 000 zł68 m² 13 722 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

489 000 zł75 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne w Centrum miasta! Świetna lokalizacja ok. Partyzantów i Michałowicza, blisko parku Włókniarzy. Nieruchomość obecnie wynajmowana. Lokal mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cechowa

Centrum,Bielsko-Biała

995 000 zł77 m² 12 922,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w apartamentowcu sfera. Mieszkanie z pięknym widokiem na panorame miasta oraz gór wykończony w wysokim standardzie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam znakomitą nieruchomość inwestycyjną! Nowoczesne, zamknięte osiedle, piękne widoki! Idealne pod wynajem długo i krótko-terminowy. Mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

320 000 zł54 m² 5 871,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 54,50 mkw. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokalizacja oferuje liczne punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bielsko-Biała,śląskie

565 299 zł66 m² 8 619,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cześć! Czy szukasz mieszkania, które sprawi, że Twoje serce zabije mocniej niż po trzech espresso? Mamy coś dla Ciebie! Znajduje się w najlepszym miejscu w Bielsku-Białej - 3 Lipki. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

875 000 zł62 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 62 m z ogródkiem na osiedlu Sarni Stok - Green Park Mam na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 62 m , położony na parterze trzypiętrowego budynku, oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

478 000 zł44 m² 10 938,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,7 m2 w ścisłym centrum Bielska-Białej. Mieszkanie świeżo wyremontowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

253 000 zł40 m² 6 306,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

R e Z E R W A C J A Prezentujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie idealne pod inwestycje! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie z własnym ogrodem w Bielsku-Białej dzielnica Wapienica , doskonała lokalizacja Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie w Bielsku-Białej w podziale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bielsko-Biała,śląskie

809 000 zł150 m² 5 409,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj pod górami - nowa, kameralna inwestycja! garaż, miejsce parkingowe I ogródek W cenie! opis inwestycji: nowa, kameralna inwestycja w spokojnej i niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

949 000 zł68 m² 13 868,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

322 000 zł37 m² 8 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta od właściciela Sprzedam mieszkanie 37 m2 w Komorowicach po remoncie Nowe ,okna ,drzwi,instalacje elektryczne, wodne. Brak gazu ,ciepła woda z sieci. Duży balkon na szerokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

800 000 zł51 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z balkonem w centrum Bielska-Białej - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + piwnica. -koniecznie przeczytaj ogłoszenie do końca- na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sabały

Wapienica,Bielsko-Biała

122 000 zł17 m² 7 376,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego się w trzykondygnacyjnym budynku w dzielnicy Wapienica w Bielsku-Białej. W budynku wydzielono 12 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pokoju

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

1 450 000 zł153 m² 9 496,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Luksusowy dwupoziomowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Powierzchnia 152,68 m2 salon + 4 pokoje, dwie garderoby, kuchnia wyposażona w sprzęty marki Siemens (lodówka zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Lipnik,Bielsko-Biała

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bezczynszowy, luksusowy apartament w budynku 3 lokalowym na ostatniej kondygnacji w dzielnicy Lipnik w Bielsku Białej. Apartament składa się z 3 nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

500 000 zł54 m² 9 293,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowa cena! Sprzedajemy nasze przytulne wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. O powierzchni 53,8m2. Pośrednikom dziękujemy-prosimy o uszanowanie. Jeśli poszukujesz "ciepłego".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dogodna, przyjemna i cicha lokalizacja. W pobliżu przedszkole, szkoła, poczta, sklepy, przystanek autobusowy oraz miejsca do rekreacji (w pobliżu lotnisko Aleksandrowice). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie przegap cennika dot. Innych mieszkań W tym budynku - na dole ogłoszenia Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach inwestycji deweloperskiej na os. Sarni Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filarowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

492 190 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nie przegap cennika dot. Innych mieszkań W tym budynku - na dole ogłoszenia Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach inwestycji deweloperskiej na os. Sarni Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giewont

Karpackie,Bielsko-Biała

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70,7m2, położone na Osiedlu Karpackim (jednostka B) na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie jest do.