dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

265 000 zł32 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy na prezentację 1 pokojowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku na os. Słonecznym przy Ul. Siemiradzkiego 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż prezentujemy stylowe I przestronne 2-poziomowe mieszkanie na osiedlu sarni stok. Mieszkanie przeszło gruntowny remont I jest gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 132,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bielsko-Biała, ul. Klemensa Matusiaka 11 Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie w atrakcyjnej lokalizacji! Oferuję Państwu trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

410 000 zł56 m² 7 347,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym ocieplonym bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

427 000 zł53 m² 8 071,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. NA sprzedaż oferujemy bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz. Nieruchomość mieści się na parterze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

359 000 zł48 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na os. Słonecznym przy ul. Siemiradzkiego Przestronne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Witam na sprzedaż mam nowe mieszkanie w Bielsku-Białej w Wapienicy Całkowicie bez czynszowe mieszkanie z własnym ogródkiem ok 60m. Znajdujące się na piętrze dwu lokalowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł48 m² 9 138,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego rozkładowego mieszkania w Bielsku-Białej w dzielnicy Górne Przedmieście w cichej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy. Prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

289 000 zł29 m² 9 863,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na Leszczynach w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 29 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

419 000 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyposażone I bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na widokowym 5 piętrze W wyremontowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy ofertę przestronnego, utrzymanego i wyposażonego mieszkania w Centrum Miasta, górne Przedmieście. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. Ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko W best nest! Do wynajęcia przestronne piętro domu z ogrodem Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, sypialni a dodatkowo do wspólnego korzystania jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

589 000 zł80 m² 7 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne klimatu I stylu mieszkanie blisko centrum miasta W zabytkowej kamienicy. Nieruchomość posiada 3 pokoje I znajduje się na najbardziej pożądanyn 1 pięrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł48 m² 9 138,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż ładne I zadbane 3 pokojowe mieszkanie na górnym przedmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze W niskim bloku Z cegły W ustronnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

569 000 zł59 m² 9 644,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W bielsku-białej - 3 pokoje, osiedle kopernika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m2 usytuowanego na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko w best nest! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jesionowej dzielnica Aleksandrowice. Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 49,50 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solna

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

439 000 zł48 m² 9 222,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , usytuowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 600 zł51 m² 31,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 50 ,86 m 2 mieści się w dzielnicy Górne Przedmieście , na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 310 000 zł153 m² 8 580,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy apartament W standardzie premium położony W bielsku-białej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu w kameralnej inwestycji w Mikuszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia, blisko centrum Bielska-Białej przy ulicy Lwowskiej 16. Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrychowska

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej na ul. Andrychowskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 44 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

433 900 zł45 m² 9 642,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! zapraszamy do zapoznania się Z komfortowym mieszkaniem zlokalizowanym na górnym przedmieściu W bielsku-białej przy ul. Żółkiewskiego. Piękne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Bielsko-Biała

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Bielska-Białej! Nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje się na wysokim parterze niskiego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

250 000 zł33 m² 7 489,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji, niedaleko centrum Bielska-Białej! Nieruchomość o powierzchni 33,38 m 2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 200 zł59 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem w procedurze najem okazjpnalny obejrzyj filmik I wirtualny spacer po tej ofercie Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe apartament składający się z pokoju dziennego (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

599 900 zł69 m² 8 735,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy duże 3 pokojowe mieszkanie Z widokowym balkonem na osiedlu langiewicza. Mieszkanie mieście się na 2 piętrze W niskim ocieplonym bloku. Jeśli szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w nieruchomość, która zarabia od pierwszego dnia! Wykończone mieszkanie z najemcami długoterminowymi w prestiżowej kamienicy przy ul. 3 maja w Bielsku-Białej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

1 249 000 zł106 m² 11 783 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko natury i centrum miasta? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Kolistej to prawdziwa perełka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

359 000 zł38 m² 9 373,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 38 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lipnik,Bielsko-Biała

765 000 zł84 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż oferujemy wykończony i przestronny 2-poziomowy apartament U podnóża gór W bardzo zielonej części bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przeździeckiego

Kamienica,Bielsko-Biała

2 800 zł106 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w Bielsku-Białej dzielnica, kamienica, przy ul. Przeździeckiego. Lokal położony jest na 1 piętrze w domku szeregowym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Beskidzkim przy ul. Goleszowskiej 2, po remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z wc. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

314 000 zł34 m² 9 317,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Beskid Śląski, który podziwiać możemy z okien i dużego balkonu. Mieszkanie położone na osiedlu Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

593 000 zł85 m² 6 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność prezentujemy na sprzedaż bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na parterze W niskim bloku otoczonym bujną zielenią I liczy aż 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

375 000 zł44 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż klimatyczne I zadbane 2 pokojowe mieszkanie na gónym przedmieściu przy ulicy cieszyńskiej. Nieruchomość obecnie jest przystosowana pod biuro lubkancelarię, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

699 000 zł47 m² 14 725,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu u podnóża gór. Apartament jest w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia! Dzięki świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie - kawalerka zlokalizowana w Bielsku-Białej przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, 44m2 na drugim piętrze w dziesięcio piętrowym bloku z windą, na osiedlu Słonecznym. Blok usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji. Obok pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

435 000 zł56 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie Z widokowym balkonem na osiedlu złote łany. Nieruchomość posiada 3 niezależne pokoje, duży balkon I klimatyzację. Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

398 000 zł50 m² 7 939,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne widokowe 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum. Nieruchomość zlokalizowana jest W niskim bloku W bardzo ustronnej lokalizacji W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

481 900 zł65 m² 7 388,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc Bezczynszowe mieszkanie o pow. 65,22 mkw. położone na 1-piętrze budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej - Osiedle Zielone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku