dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

365 000 zł42 m² 8 769,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Wyremontowane mieszkanie na sprzedaż ul.Mickiewicza Bielsko-Biała! Z przyjemnością przedstawiamy wyremontowane mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży piękne mieszkanie w kamienicy w Centrum miasta. Po generalnym remoncie, dwustronne, idealne pod wynajem lub dla siebie. Na powierzchnię 56 m2 składa się: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoczowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

385 000 zł52 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej na skraju osiedla Beskidzkiego - ul. Skoczowska 5 z widokiem na góry. Mieszkanie własnościowe z piwnicą, w niskim bloku i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

2 000 zł45 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Dla max. 2 osób., bez zwierząt Bezczynszowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 mkw., położone na parterze nowoczesnego kompleksu mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowa

Leszczyny,Bielsko-Biała

749 000 zł82 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 82 m2, zlokalizowanych w Bielsku-Białej przy ul. Czechowa (leszczyny), na atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Bielsku Białej przy ulicy Dunikowskiego. Mieszkanie kompletnie wyposażone od pojemnych szaf, po sztućce, talerze, garnki, deskę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sternicza

Kamienica,Bielsko-Biała

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie - kawalerka zlokalizowane w Bielsku-Białej na os. Beskidzkim. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

359 000 zł38 m² 9 573,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W ścisłym centrum W pięknej kamienicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

389 000 zł37 m² 10 570,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 36,8 m2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi; kuchni, przedpokoju; łazienki (bezpieczna łazienka - bez piecyka gazowego). Salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 75 m2 usytuowane na parterze nowego apartamentowca (oddany do użytku w 2019 roku). Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze Prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania w kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej tuz obok rynku zwm. Komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bazaltowa

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

499 000 zł61 m² 8 164,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! kameralna inwestycja- tylko 4 mieszkania! komfortowe mieszkania! spokojna okolica Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkań powstających w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

1 400 zł46 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zaparaszamy do zapoznania się Z ofertą wynajmu mieszkania 3 pokojowego na osiedlu piastowskim Mieszkanie położone na 4 piętrze, o powierzchni 45,5m2. Układ : Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie. Parter, 25 m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, łazienki z wc. Ogrzewanie podłogowe, nowe meble oraz wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Biała Wschód,Bielsko-Biała

319 000 zł34 m² 9 273,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż nową ofertę przestronnej kawalerki w malowniczej części Bielska. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku w ustronnej bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o całkowitej powierzchni 28,7 m2 położone na wysokim parterze na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

259 000 zł27 m² 9 553,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj aż inni skończą swoje inwestycje! Ta gotowa kawalerka czeka na Ciebie. Urządź swoje 4 kąty na przestrzeni niemal 30 mkw. i to w doskonałej lokalizacji: samo centrum Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

1 500 zł46 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

620 000 zł52 m² 11 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament przy lotnisku z dużym ogrodem wykończone pod klucz! Ta inwestycja to nowoczesny budynek wielorodzinny składający się z 6 mieszkań o powierzchni 33 do 53 m2. W rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Obowiązuje obywatelstwo polskie. Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok.30m2, mieszczące się wysokim parterze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

344 170 zł50 m² 6 858,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 przestronne pokoje dostępne od zaraz! Wybierz ciche mieszkanie z balkonem w centrum Bielsko-Białej. To wszystko możesz mieć nie wydając więcej niż 344 170 zł! I co więcej: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 600 zł45 m² 35,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego otwartego na kuchnię, 2 niezależnych sypialni (1 z nich z balkonem), łazienki, osobnego wc, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

650 000 zł93 m² 7 022,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej do wprowadzenia - dobra lokalizacja! Przestronne mieszkanie o powierzchni 92,56 m 2. Usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł113 m² 7 070,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 113 mkw z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

985 000 zł150 m² 6 566,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

2-poziomowy apartament Z widokiem na góry - cygański las! Do sprzedania komfortowy, 2-poziomowy apartament położony najbardziej prestiżowej lokalizacji w Bielsku-Białej - Cygańskim Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Piastowskie,Bielsko-Biała

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I ciepłe 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu piastowskiem W niskim ocieplonym bloku przy ulicy księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipnicka

Lipnik,Bielsko-Biała

399 000 zł45 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2010 r. Nieruchomość na 1 piętrze, zamknięte, kameralne osiedle. Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuję do wynajęcia świeżo odremontowane 2-pokojowe mieszkanie na os. Langiewicza/złote Łany przy ul. Siewnej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratków

Kopernika,Bielsko-Biała

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się w budynku przy ul. Bratków. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

385 000 zł50 m² 7 769,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze klient Na sprzedaż 2 pokojowe, przytulne mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku o powierzchni 49,55 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

385 000 zł50 m² 7 751,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum bielska - na osiedlu grunwaldzkim W nowowyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

1 650 zł48 m² 34,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Procedura Najem okazjonalny Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego, 2 niezależnych sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 400 zł38 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 37,9m2 Bielsku-Białej przy ul. Bogusławskiego na osiedlu Złote Łany. Rozkład: pokój oddzielna kuchnia z aneksem jadalnym i balkonem łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Centrum,Bielsko-Biała

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Bielska-Białej ul. Grottgera, okolice ul. Browarnej Bardzo dobra lokalizacja - cisza i spokój, dobry dojazd zarówno do ścisłego centrum jak i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

449 000 zł58 m² 7 709,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie 3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem - osiedle zielone wzgórze W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bielsko-Biała

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

285 000 zł46 m² 6 171,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej! Mieszkanie o powierzchni 46,18 m 2 znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

644 496 zł74 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkania! bez pcc! bez prowizji! Mieszkania w naszej nowej inwestycji to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony w ekskluzywnej dzielnicy Bielska-Białej,.