dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

270 000 zł455 m² 593,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny z działką, mieści się na parterze budynku mieszkalnego. Budynek częściowo podpiwniczony, wyposażony we wszystkie instalacje: kanalizację, prąd, wodę, gaz. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

1 650 zł55 m² 29,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, luksusowo wykończone i urządzone mieszkanie o powierzchni 55,12 m2, położone na drugim, ostatnim piętrze nowego apartamentowca zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

1 650 zł46 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie z ogródkiem w nowym apartamentowcu. Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, luksusowo wykończone i urządzone mieszkanie o powierzchni 45,79 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu. Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, luksusowo wykończone i urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Mieszkanie z ogródkiem w nowym apartamentowcu z 2013 roku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania o pow 45mkw z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bez opłat do wspólnoty mieszkaniowej, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej. Zadbane mieszkanie M3 w 6-cio rodzinnej kamienicy w dzielnicy Aleksandrowice (hulanka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - Bielsko-Biała - os. Karpackie Do wynajęcia mieszkanie o pow. 54 m2 znajdujące się w nowym apartamentowcu na obrzeżach os. Karpackiego. Budynek jest położony wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - piętro domu - Bielsko-Biała - Stare Bielsko Mieszkanie - piętro domu z lat 70-tych w technologii tradycyjnej, zbudowanego z cegły i pustaka. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

326 000 zł54 m² 6 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie - Bielsko-Biała - os. Karpackie Do sprzedaży mieszkanie o pow. 54 m2 znajdujące się w nowym apartamentowcu na obrzeżach os. Karpackiego. Budynek jest położony wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

900 zł80 m² 11,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bielsko-Biała - Górne Przedmieście, mieszkanie do wynajęcia od zaraz Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe, wyremontowane mieszkanie o pow. 80 m 2 , na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

432 000 zł174 m² 2 489,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 173,53 m2 ,położone na drugim piętrze w kamienicy mieszkalno - usługowej w centrum Bielska-Białej. Budynek w zabudowie ciągłej kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bielsko-Biała - Olszówka - Mieszkanie komfortowe Do sprzedania luksusowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m 2 + pokój - ogród zimowy (dodatkowy, o pow. 20 m 2 , całoroczny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

298 000 zł76 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 76m2 usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Wysoki standard. Rozkład pomieszczeń : salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia,łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworowa

Olszówka,Bielsko-Biała

1 250 zł59 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 59 m2 wraz z miejscem parkingowym w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu, w bardzo spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Osiedle ogrodzone, szeroka klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

830 zł34 m² 24,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka o powierzchni 34 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego apartamentowca w ścisłym centrum Bielska.Pokój nieumeblowany, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować ładne mieszkanie o powierzchni ok. 38m 2 , położone na 2 piętrze budynku wielomieszkaniowego w Bielsku-Białej na os. Słonecznym. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. NMP Królowej Polski

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie bezczynszowe,wlasne ogrzewanie,kominek,umeblowane,mozliwosc przebudowy na 3 pokoje wedlug planu zeczywistego. do negocijaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bez pośredników. Piękna okolica, pod górami, z widokiem na Szyndzielnię. Jednocześnie niedaleko od centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane, z oddzielną kuchnią ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Aleksandrowice cena do negocjacji! W cenie garzaż I ogródek! Bardzo funkcjonalne mieszkanie o pow.45 m2 położone między osiedlem Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Piastowskie,Bielsko-Biała

650 zł35 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia M-3, bielsko-B. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym. Rozkład: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

209 900 zł96 m² 2 186,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Okazja Okazja Piękne mieszkanie bezczynszowe z Ogrodem! Do sprzedania Piękne Mieszkanie trzypokojowe 64 m2, położone na piętrze w zabytkowej dwurodzinnej kamienicy w dzielnicy Leszczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikornik

Żywieckie Przedmieście,Bielsko-Biała

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie, w centrum miasta Bielska-Białej. Czynsz 250 zł ( zawiera opłaty za wodę, ścieki, śmieci, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łuczników

Kamienica,Bielsko-Biała

280 000 zł103 m² 2 718,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super lokalizacja, piękne widoki,atrakcyjna,spokojna okolica, okazyjna cena, bezczynszowe, z ogródkiem, dwa miejsca parkingowe. Mieszkanie w budynku czteroroddzinnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w 3 piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Straconka,Bielsko-Biała

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta bezpośrednia. Komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w Bielsku-Białej, w dzielnicy Straconka. Duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

880 zł42 m² 0,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkaniowej kamienicy w dzielnicy Aleksandrowice (hulanka) .Bardzo dobry dostęp do obwodnicy Bielska. W pobliżu sklepy, przedszkola, przystanki autobusowe. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na piętrze domu dwurodzinnego w dzielnicy Stare Bielsko w Bielsku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

880 zł42 m² 0,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Mieszkanie M3 w stosunkowo nowej 10-cio rodzinnej kamienicy w dzielnicy Aleksandrowice (hulanka) .Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małkowskiego

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe przytulne mieszkanie na parterze z kominkiem i ogródkiem. W pobliżu Szyndzielni i Dębowca - las, góry , park , wyciąg narciarski. Salon z kominkiem i aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

1 100 zł85 m² 12,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na piętrze dwurodzinnego budynku w Straconce w Bielsku. Budynek z lat 60-tych, w dobrym stanie, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

220 000 zł48 m² 4 551,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w apartamentowcu na Oś. Langiewicza. Teren osiedla ogrodzony, z bramą wjazdową na pilota, wewnątrz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

1 150 zł57 m² 20,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleksandrowice- rej. Lotniska Parter w domu w dzielnicy domków jednorodzinnych. Bardzo piękna, spokojna okolica. W sąsiedztwie ścieżki rowerowe, trasy spacerowe. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z garażem w okolicach Centrum Bielska - Białej. Lokal w nowym budynku w doskonałej lokalizacji, bardzo dojazd do centrum jak i obwodnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

125 000 zł75 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gorąco polecam! prawie jak dom! bardzo niska cena! Bezczynszowe mieszkanie 55,44m2, odrębna własność, położone w Centrum blisko dworca pkp Lipnik na drugim piętrze w dwupiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

880 zł42 m² 0,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bezczynszowe i zadbane 2 mieszkania M3 w stosunkowo nowej 12 to mieszkaniowej kamienicy w dzielnicy Aleksandrowice (hulanka) .Bardzo dobry dostęp do obwodnicy Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 550 zł77 m² 20,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy, dwupozimowy apartament w kamienicy z windą i miejscem postojowym w centrum miasta, częściowo umeblowany ( kuchnia i łazienka), dwie zabudowane szafy, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 299 zł74 m² 17,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie W modernistycznej kamienicy W centrum bielska-białej. Wymieniono wszystkie instalacje, nowe okna, nowe grzejniki. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komorowice krakowskie- mieszkanie usytuowane na osiedlu z 2001r. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 3 pokojowe, położone na poddaszu w budynku jedno-piętrowym. Rozkład: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Bielsko-Biała,śląskie

1 000 zł83 m² 12,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum. Bardzo ładne jasne przestronne mieszkanie. Dwa bardzo duże pokoje. Osobna jasna duza kuchnia. Garderoba. Lazienka. Na podłodze parkiet. 83 m2 Centralne ogrzewanie. Czynsz l000 zł Kaucja 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mikuszowice Krakowskie

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 100 zł75 m² 14,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mikuszowice krakowskie Do wynajęcia mieszkanie na parterze w domu prywatnym. Lokal o powierzchni 75mkw, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

455 000 zł105 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W dwu lokalowym apartamentowcu Z ogródkiem Brak podatku pcc 2%- rynek pierwotny! Do sprzedaży piękny, nowoczesny apartament w budynku z 2012roku.Mieszkanie posiada osobne.