dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

83 000 zł29 m² 2 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis okazja! niska cena! 83000zł Osiedle Wojska Polskiego. Do sprzedania mieszkanie M-2 o powierzchni 29mkw usytuowane na 4 piętrze cztero- piętrowego bloku. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

179 000 zł50 m² 3 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanko po remoncie w spokojnej okolicy! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,4m2 położone w Bielsku Białej na osiedlu Kazimierza Wielkiego.Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Złote Łany,Bielsko-Biała

178 000 zł50 m² 3 542,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduję się w cztero piętrowym bloku w spokojnej okolicy, obok szkoły, sklepu i przystanku autobusowego oraz osiedla domków jednorodzinnych. Podłogi w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

165 000 zł63 m² 2 615 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Osiedle Karpackie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 175 000 zł do negocjacji! Możliwość skorzystania z kredytu Rodzina Na Swoim Mieszkanie o powierzchni 63,08 mkw położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzech Diamentów

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

217 000 zł71 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na oś. Polskich Skrzydeł na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 71,3 m2 i składa się z 3 ustawnych nieprzejściowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro best broker p roponuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 45m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim (ocieplonym) bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgody

Bielsko-Biała,śląskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Zgody (boczna ul. Michałowicza), M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój), na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym. Mieszkanie słoneczne - wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o funkcjonalnym metrażu i układem pomieszczeń, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z tarasem o powierzchni 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

600 zł55 m² 10,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis Bielsko- biała, złote Łany, do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w cenie kawalerki o powierzchni 55mkw, usytuowane na 3 piętrze cztero- piętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis okazja! mieszkanie po remoncie! os. Karpackie, do sprzedania mieszkanie 33mkw typu M-2 po remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze 10 piętrowego bloku po termorenowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

999 zł52 m² 19,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe M-4 do wynajęcia! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na os. Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa sie z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

170 000 zł55 m² 3 074 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! niska cena! tylko 3100zł/mkw! mieszkanie po remoncie! Wapienica, do sprzedania rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,3mkw. Mieszkanie jest po remoncie, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

650 zł47 m² 13,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tanie M-4! Złote Łany, do wynajęcia mieszkanie usytuowane na pierwszym pietrze wysokiego bloku z windą. Powierzchnia mieszkania 47,5, w jej skład wchodzą 3 pokoje, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

114 000 zł34 m² 3 352 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Osiedle Polskich Skrzydeł Na sprzedaż kawalerka 114 000 zł Mieszkanie o powierzchni 34 mkw usytuowane na parterze w niskim, odnowionym, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

174 000 zł50 m² 3 496,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji dla kupującego całkowite koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający - umowa na wyłączność bezpośrednia okazja! mieszkanie Z miejscem parkingowym świetna lokalizacja: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

150 000 zł84 m² 1 788,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pilna sprzedaż! Biuro best broker ma przyjemność zaoferowania do sprzedaży 4 - pokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 83,88 m2 położone na Os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Lipnik,Bielsko-Biała

730 zł33 m² 22,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

33 metry kw, pokój, przedpokój i duża widna kuchnia. II piętro w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Miejsce parkingowe. Do centrum miasta piechotą 10 minut, ale mimo to spokój, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

162 000 zł45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze o powierzchni 45 mkw. W pokojach panele oraz gładzie gipsowe, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

105 000 zł30 m² 3 442 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży atrakcyjna kawalerka osiedle słoneczne 105000 zł Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem zlokalizowane na osiedlu Słonecznym. Lokal o powierzchni 30,50 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

169 000 zł56 m² 3 045,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis nowa cena! mieszkanie po generalnym remoncie! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na 5 piętrze wysokiego bloku na osiedlu Wojska Polskiego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cieszyńska

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 30m2, na 9 piętrze w bloku 10 piętrowy. Mieszkanie po remoncie robionym pod właściciela. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki i pokojem łączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

160 000 zł48 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! szybka sprzedaż! drastyczna obniżka ceny! 160000zł Bielsko-Biała os. Kopernika, do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48mkw. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

109 000 zł33 m² 3 239 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 33,65m2 usytuowane na 2/4 piętrze bloku położonego na Os.Wojska Polskiego w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

125 000 zł39 m² 3 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! atrakcyjna cena! Na sprzedaż kawalerka - 39 mkw, w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany w bloku 4-piętrowym na 1 piętrze; klatka schodowa zamykana na domofon. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

138 000 zł51 m² 2 679 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,5m2 usytuowane na parterze niskiego bloku na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krecia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 399 zł62 m² 22,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piekne, sloneczne mieszkanie w nowym budownictwie. Bardzo dobra lokalizacja i piekny widok na cale Bielsko i gory. Mieszkanie ma dwa duze balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biała Wschód

Biała Wschód,Bielsko-Biała

135 000 zł42 m² 3 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Bielsko Wschód. Nowoczesne mieszkanie za dobrą cenę. 135 000 zł! Do sprzedaży mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 42,03 mkw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

145 000 zł48 m² 2 995,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 48,40m2 usytuowane na 4/ 4 piętrze bloku położonego na Os.Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

110 000 zł28 m² 3 928 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka zlokalizowana na os.Wojska Polskiego położone na 3 piętrze w niskim budynku. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie ma powierzchnie 28mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

163 000 zł61 m² 2 656,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kredyt Rodzina na Swoim - wykorzystaj możliwość, dopłata około 400,00 zł do miesięcznej raty kredytu, 3 - pokoje w niskim bloku Jedna z ostatnich szans na zakup dobrze usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

600 zł31 m² 19,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa niska cena! tylko 600zł odstępnego! Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wieżowca na osiedlu Słonecznym. Powierzchnia mieszkania to 31mkw w jej skład wchodzi pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

109 000 zł39 m² 2 802,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,9m2 usytuowane na parterze niskiego bloku położonej na Kępie Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

138 000 zł49 m² 2 812,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Do sprzedania ładne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta w cichym i spokojnym miejscu. Położone jest na 1 piętrze w niskim, 2 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Urodzajna

Złote Łany,Bielsko-Biała

295 302 zł74 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osiedle złote wzgórze kupujący nie płaci prowizji,prowizję pokrywa strona sprzedająca! Osiedle złote wzgórze położone jest we wschodniej części Bielska-Białej, na zboczu malowniczego wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

149 000 zł50 m² 2 933 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 50,80m2 usytuowane na 1/ 4 piętrze bloku położonego na Os.Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Urodzajna

Złote Łany,Bielsko-Biała

295 120 zł73 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w centrum bielska -bialej , po generalnym remoncie lazienki i ,parkiety .plastikowe okna , z widokiem na gory i panorame Bielska , w samym centrum miasta 5 min do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

122 900 zł45 m² 2 749,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

M3 - kredyt rodzina na swoim! Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,7m2 usytuowane 10 piętrze bloku położonego w Bielsku-Białej dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

239 000 zł70 m² 3 414 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 70 mkw usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie zadbane składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni, dużego przedpokoju, oddzielnej łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

102 000 zł33 m² 3 090 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pod inwestycje! okazja! Do sprzedania kawalerka po remoncie usytuowana na 8 piętrze 10 piętrowego bloku na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie jest słoneczne w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

165 000 zł64 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! mieszkanie M4 W cenie 2,580/M2 Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie M4 o powierzchni 63,8m2 położone na Os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie.