dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

573 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

114 500 zł33 m² 3 469 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży za 120000 zł przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Powierzchnia mieszkania to 33 m kw. Położenie: pierwsze piętro w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

300 zł48 m² 6,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam pokój do wynajęcia w mieszkaniu 48m2. W mieszkaniu znajduje się jeszcze drugi pokój , który jest już wynajęty przez jednego lokatora.(studentka I roku) W pokoju do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Piastowskie,Bielsko-Biała

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 w Bielsku-Białej ,na os. Karpackim o pow. 63,09 m2, na 7 pietrze , w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę i ubikację (ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 ,widok na góry,oddzielne,niezależne pomieszczenia,bardzo widne.Mieszkanie jest Hipoteczne.Istnieje możliwość przepisania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

500 zł47 m² 10,64 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

+ koszty eksploatacji + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie i luxusowo wyposażone Mieszkanie w jednym z pięciu czteropiętrowych bloków. Całkowicie umeblowane. Spokojna i bezpieczna okolica. Obok bloku prywatne przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inwalidów

Bielsko-Biała,śląskie

351 000 zł90 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Bielsko-Biała - ścisłe centrum do sprzedania 90m2 powierzchni mieszkalnej (od jednego do trzech mieszkań) pełna własność z udziałem w gruncie. Układ pomieszczeń zostanie dostosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 mkw. Dwupokojowe, jednostronne rozkładowe nie wymagające większych nakładów finansowych. Nowe okna pcv z roletami. Na podłogach w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

399 000 zł85 m² 4 694,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowoczesne i przestronne mieszkanie po kompleksowym remoncie w 2000 roku (wymiana instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, okien, drzwi, gładzie na ścianach),w 4-piętrowym "tarasowcu" na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 3 pokoje kuchnia łązienka przedpokój na parterze w niskim 4 piętrowym jedno klatkowym bloku blok świerzo ocieplony nowe okna rolety zewnętrzne blok położony w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tańskiego

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta od wlasciciela bez prowizji!do wynajmu komfortowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w nowym budownictwie na kameralnym i prestizowym osiedlu Sarni Stok w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

M-4,kuchnia otwarta połączona z największym pokojem w rodzaj salonu,co,siła,kablówka,internet Vectra,agd( brak pralki),umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Mieszka I,Bielsko-Biała

239 000 zł74 m² 3 229,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwupoziomowe, 3 - pokojowe na I piętrze w 6- rodzinnym 1- piętrowym bloku ( + strych) z cegły. Rozkład: i poziom ( pow. 50 m kw) - pokój dzienny z drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

169 000 zł64 m² 2 640,63 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą - M4, 64m2. Mieszkanie znajduje się w 9-cio piętrowym bloku, na parterze. W zeszłym roku wymienione okna oraz drzwi wejściowe. W oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Bielska w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy przy ulicy Grota-Roweckiego. Opłaty: 600 zł (odstępne) + ok. 300 zł (media) + kaucja. Kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

1 050 zł50 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 50 m2 w Bielsku - Białej, osiedle Polskich Skrzydeł z pięknym widokiem na góry. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na czas określony jest 3 pokojowe, wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni blisko 50 m2, położone na II piętrze 4 piętrowego budynku. Odstępne 1000 + czynsz 400 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morskie Oko

Karpackie,Bielsko-Biała

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu jasne, ciche i przestronne mieszkanie, z pięknym widokiem na góry i miasto. Dodać należy iż obok znajduje się przedszkole, szkoła (widoczne z okien mieszkania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne słoneczne pokoje. Bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Bielsko-Biała,śląskie

172 000 zł45 m² 3 822,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie po gen. rem. w niskim , ocieplonym bloku z cegły z kablówką i domofonem z dużym 7 m balkonem od str.południowej. Pozostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia od października mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Karpackim, w niskim bloku na czwartym piętrze. Powierzchnia 53m2 + balkon. Mieszkanie składa się z kuchni bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

400 zł48 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam pokój do wynajęcia w mieszkaniu 48m2. W mieszkaniu znajduje się jeszcze drugi pokój , który będzie wynajęty od 1 października przez jednego lokatora.(student III roku) W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciu Stawów

Bielsko-Biała,śląskie

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników! Do wynajecia od października mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Karpackim, w niskim bloku na czwartym piętrze. Powierzchnia 53m2 + balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie. Remont mieszkania przeprowadzony w 2009 roku. Gładzie na ścianach, parkiet na podłodze. W przedpokoju szafa w zabudowie. Łazienka umeblowana wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychlińskiego

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki (wanna,pralka, umywalka, wc).Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone, dwa telewizory, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe M4 na osiedlu Karpackim (jednostka A) 64m2, 2 piętro. Łazienka i toaleta osobno, obie w stylu safari. W łazience kabina z wysokim brodzikiem. Ściany wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

700 zł44 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania o powierzchni użytkowej 44m2 z balkonem oraz bardzo ładnymi widokami na góry - Szczyt Szyndzielni. Usytuowane na 5 piętrze (w środkowej części ) w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bielsko-Biała

750 zł42 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 42m2, 2 pokoje z kuchnią, łazienką i balkonem, w centrum Bielska-Białej, w bloku 4 piętrowym na parterze, okolice dworców pkp, pks. Prawie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

650 zł25 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tanio do wynajęcia komfortowa kawalerka! po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowana (kuchnia: nowe meble kuchenne, pokój: nowa meblościanka, kanapa, stół, krzesła) i wyposażona (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

posiadam do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu, 2 pokoje z otwartą kuchnią, duży balkon, sauna, prywatne miejsce parkingowe, bliskośc terenów zielonych, zamknięte osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

158 400 zł44 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe - słoneczne - własnościowe - na osiedlu beskidzkim Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 44m2 z balkonem oraz bardzo ładnymi widokami na góry - Szczyt Szyndzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice Curie Skłodowskiej. Komfortowe, jasne, ciepłe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone w niewielkim bloku z cegły na II piętrze. Atrakcyjna lokalizacja W okolicy centrum (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dotychczasowy lokator był b. zadowolony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobielska

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w centrum Bielska-Białej (w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, place zabaw, przychodnia, urzędy, dworzec), a jednocześnie usytuowane od zacisznej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie złote łany! Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o pow. 44 m2 na Osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej przy ulicy Łagodnej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

47,48m parter budynek cegła mały ogrodek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum, w cenie odstępnego wliczony jest czynsz ( 400 zł, który zawiera ogrzewanie, fundusz remontowy oraz wodę), wliczony jest również internet, kablówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

198 000 zł58 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bielsko-Biała, osiedle Beskidzkie- część górna - mieszkanie 3 pokojowe; 57,60 m 2; 2 piętro w 4 piętrowym bloku. Ekspozycja północna i południowa, cena 198 000 zł Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W mieszkaniu panele, gladz, czysto, meble kuchenne, lodowka, tv, pralka. Czynsz 250 zl, odstepne 600 zl, media wg zuzycia. Pozostale informacje pod nr tel.