dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grażyny

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

1 400 zł24 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie / kawalerka na wynajem - Bielsko-Biała - ul. Grażyny, do zamieszkania od zaraz. Na wynajem kawalerka w niskim, kameralnym bloku przy ul. Grażyny. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

694 106 zł78 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

503 555 zł53 m² 9 459,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sarni Stok,Bielsko-Biała

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena! okazja! zakup bez prowizji dla kupującego! Szukaj w ofercie dołączonego filmu z nieruchomości na youtube. Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze (poddasze) o pow. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

299 684 zł28 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł33 m² 10 167,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja! do zamieszkania od zaraz lub na inwestycję Świetna lokalizacja w pobliżu centrum. Komfortowy apartament o powierzchni 33,44 m2 położony na czwartym piętrze w pofabrycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sarni Stok,Bielsko-Biała

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

620 635 zł67 m² 9 283,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

495 842 zł51 m² 9 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olszówka,Bielsko-Biała

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Pod Szyndzielnią, bielsko-Biała + Miejsce parkingowe w garażu podziemny | Dostępne od 1 Stycznia | Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

378 000 zł47 m² 8 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dostępne od zaraz jasne, ciepłe, przytulne mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku bez windy. Spokojne, pełne zieleni otoczenie, czyni to miejsce przyjaznym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

1 750 zł52 m² 33,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z garażem pod górami! dostępny od 1 marca! Do wynajęcia widokowy apartament położony na os. Cztery Pory Roku w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

285 000 zł29 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce na nowy początek - gotowe od zaraz Masz dosyć wynajmowania i spłacania cudzych kredytów? Wyobraź sobie swoje własne M - przytulne, nowoczesne i urządzone tak, że możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Olszówka,Bielsko-Biała

494 640 zł41 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opis nieruchomości: szukasz miejsca, gdzie po pracy w 5 minut znajdziesz się na szlaku, a poranną kawę wypijesz z widokiem na góry? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Olszówka,Bielsko-Biała

575 280 zł48 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealne dla rodzin, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Olszówka,Bielsko-Biała

547 680 zł46 m² 11 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne mieszkanie na 2 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ, przestronny balkon i ponad 23-metrowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z pięknym widokiem w panoramę miasta oraz gór o pow. ok. 31 mkw. położona na 9 p. w 10-p. bloku na Osiedlu Słonecznym w Bielsku-Białej. Osiedle słoneczne - spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

270 769 zł26 m² 10 414,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja: bielsko-Biała, 3 Lipki - niebo dla fanów widoków górskich i miejskiego komfortu. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą więcej od życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Armii Wojska Polskiego w Bielsku-Białej idealna propozycja zarówno pod inwestycję, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

509 000 zł49 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy w centrum Bielska-Białej - prestiżowa inwestycja Apartamenty Stary Browar! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Olszówka,Bielsko-Biała

374 640 zł31 m² 12 085,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału o wysokiej stopie zwrotu (roi)? Prezentujemy lokal D1/06 w prestiżowej inwestycji Bliska Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

2 200 zł54 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry | Bielsko-Biała - Osiedle Beskidzkie! Nieruchomość o powierzchni 53,8 m położona jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

568 443 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Teraz 8900 zł/m2 Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

348 800 zł46 m² 7 599,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

słoneczne mieszkanie na zielonym osiedlu, okna na południowy zachód i wschód, wszystkie instalacje wymienione kilka lat temu, powierzchnia 45,90 m2 + piwnica 6,4 m2, dwa pokoje z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

263 000 zł38 m² 6 990,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - os. Słoneczne - niski blok, super cena! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

581 697 zł59 m² 9 941,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Cena: 581 697 zł W cenie: miejsce postojowe w hali garażowej Klucze dostępne od ręki Charakterystyka mieszkania 4 ustawne pokoje - rzadko spotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienica,Bielsko-Biała

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Aleje sułkowskiego - topowa lokalizacja W centrum Słoneczne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4 m2. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

398 000 zł51 m² 7 819,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim - lokalizacja 3xtak! Mieszkanie o powierzchni 50,09 m znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

255 000 zł33 m² 7 729,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Karpackim, ul. Klemensa Matusiaka. Doskonała lokalizacja pod względem dostępności do wszelkich punktów usługowych, handlowych ipt. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

325 000 zł41 m² 7 909,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego 1-wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Czwartaków Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

349 000 zł38 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - sms-y mogą nie dochodzić. Twoje mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej idealne do własnej aranżacji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne osiedle - siewna Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesne wnętrza. Nowy, indywidualnie zaprojektowany dwupokojowy apartament o powierzchni 49,3 m2. Położony na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament niedaleko centrum + garaż! Do wynajęcia apartament położony na Sarnim Stoku w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 1 piętrze apartamentowca. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

390 000 zł53 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, śródmieście Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,47 m zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie na wynajem - 4 lipki, bielsko-Biała Na wynajem wyjątkowe, elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

329 000 zł44 m² 7 490,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, położone na kameralnym, spokojnym osiedlu, w miejscu, które łączy ciszę z bardzo dobrą dostępnością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

489 343 zł51 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura :) Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, w układach od 1 do 5 pokoi. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

417 519 zł43 m² 9 746,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

566 064 zł63 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ikara

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie | 3 pokoje | 61m2 | os. Polskich Skrzydeł - Lokalizacja: bielsko-Biała, os. Polskich Skrzydeł, ul. Ikara - Cena: 529 000 zł (do rozsądnej negocjacji) - Kontakt bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

499 000 zł65 m² 7 665,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 mkw., usytuowane na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły, zlokalizowanego w cichej i spokojnej części.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij