dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 ogłoszeń

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Majowa obniżka ceny! Tylko teraz 529 000 zł! lokalizacja I okolica Wapienica to zielona, spokojna część miasta z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł56,73 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe Z dużym, słonecznym balkonem od strony południowej osiedle 4 pory roku zaciszne, widokowe miejsce, zamknięte osiedle opis: przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m 2.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,10 m² 8 544,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnym widokiem na tereny zielone! 3-pokojowe o pow. 59,10m2 jeśli szukasz doskonałej lokalizacji, mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 61,57 m , zlokalizowany na III piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy ul. Mickiewicza 35. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

719 710 zł78,03 m² 9 223,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł80,85 m² 10 451,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarabiaj ponad 59 000 zł rocznie! Zainwestuj w wyjątkowym miejscu - to atrakcyjna nieruchomość pracująca na siebie z trwającą umową najmu okazjonalnego! Do sprzedaży niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 634 zł48,14 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony apartament 2-pokojowy w śródmieściu miasta, z widokiem na nasze piękne góry. Kompleks tworzy zespół dwóch budynków wielorodzinnych zaprojektowanych według najnowszych trendów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 277 698 zł117,22 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (46a i 46b), położonych na 6. piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

738 366 zł67,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,74 m , położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,47 m² 9 904,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania dla Twojej rodziny? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy? Potrzebujesz mieszkania gotowego do zamieszkania bez nakładów? Jeżeli tak, to przychodzimy dziś ze świetną.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rychlińskiego- mieszkanie doskonale skomunikowane mieszkanie 3-pokojowe Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49 mkw, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

629 911 zł57,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,79 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała, złote łany! ul. Lenartowicza - 410.000,00 ZŁ! 2 - POKOJOWE MIESZKANIE - 50m2 w niskim BLOKU! Do sprzedania 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni ok 50 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 188 zł41,31 m² 10 873,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł43,70 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja I okolica Mieszkanie położone jest przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 378 zł34,16 m² 11 223,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,21 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Diamentowe Apartamenty w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 40,21 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużym potencjałem w ścisłym centrum Bielska-Białej Jeżeli szukasz miejsca, w którym stworzysz swoje idealne wnętrze od podstaw, to ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 616 zł51,44 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 960 zł58,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , położone na parterze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 224 zł54,91 m² 10 493,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na góry | 54,91 m | 2. piętro | 3 sypialnie + salon z aneksem | Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,91 m , położone na 2. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 563 zł41,58 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł78,50 m² 9 235,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe z Ogródkiem. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45 m² 10 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | po remoncie | 1 piętro | Bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku na os. Spółdzielców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 383 zł41,42 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,41 m² 10 099,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 49 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Bielsko-Biała, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 900 zł37,24 m² 11 221,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów - Powierzchnia: 37,24 m - Salon z aneksem + sypialnia - Balkon + winda - Ogrzewanie i ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

589 657 zł64,28 m² 9 173,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,40 m² 7 712,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. 56,4 mkw. usytuowane na II piętrze w budynku IV-piętrowym. Budynek usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka blisko centrum miasta Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21m2 z balkonem, położona na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł52,30 m² 11 453,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub jako inwestycje, ważna dla ciebie jest lokalizacja i bliskość do infrastruktury miasta to właśnie ta inwestycja może być dla Ciebie! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 410 zł26,10 m² 11 395,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 875 zł55,19 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 034 zł52,96 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-