dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Beskidzkie,Bielsko-Biała

358 000 zł44 m² 8 192,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Na sprzedaż 2 pokoje na osiedlu Beskidzkim Ulica zwardońska Parter Osobne i indywidualne wejście/wjazd dla osoby niepełnosprawnej tuż przy mieszkaniu Można wykorzystać jako wjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferuję do wynajęcia świeżo odremontowane 2-pokojowe mieszkanie na os. Langiewicza/złote Łany przy ul. Siewnej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratków

Kopernika,Bielsko-Biała

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się w budynku przy ul. Bratków. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kustronia

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

389 000 zł36 m² 10 927 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, okolice Gemini. Idealna propozycja pod wynajem! Mieszkanie po remoncie! Na powierzchnię ok. 36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

385 000 zł50 m² 7 769,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze klient Na sprzedaż 2 pokojowe, przytulne mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku o powierzchni 49,55 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sarni Stok,Bielsko-Biała

440 375 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bielsku-Białej! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na nowopowstającej inwestycji w Bielsku-Białej na Trzech Lipkach. Idealne lokum dla Par. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

315 000 zł38 m² 8 311,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyposażone, jasne I słoneczne 2 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się 1 piętrze W wysokim ocieplonym bloku na osiedlu złonecznym. Jesli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

529 115 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, świeżo wybudowane i odebrane od dewelopera mieszkanie bezczynszowe, w stanie do wykończenia, z 5-letnią gwarancją (stan deweloperski z zamontowanymi grzejnikami, gniazdkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

648 090 zł56 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Nowa inwestycja w Bielsku-Białej! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na nowopowstającej inwestycji w Bielsku-Białej na Trzech Lipkach. Idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Centrum,Bielsko-Biała

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Bielska-Białej ul. Grottgera, okolice ul. Browarnej Bardzo dobra lokalizacja - cisza i spokój, dobry dojazd zarówno do ścisłego centrum jak i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4 - Bielsko-Biała - os. Kopernika - blok z windą - piwnica - 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sarni Stok,Bielsko-Biała

492 190 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nie przegap cennika dot. Innych mieszkań W tym budynku - na dole ogłoszenia Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach inwestycji deweloperskiej na os. Sarni Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

439 000 zł57 m² 7 674,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

629 000 zł61 m² 10 252,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko Best Nest Nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkania o powierzchni 61,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

2 000 zł58 m² 34,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Beskidzkim! Mieszkanie o powierzchni 57,8 m 2 składa się z: - 3 pokoi, - przedpokoju, - łazienki, - toalety, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

662 000 zł62 m² 10 629,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej na znanym i lubianym osiedlu Sarni Stok! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,28 m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

2 100 zł45 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, dla wymagającego uczciwego najemcy. Zlokalizowane na osiedlu Promiennym (bielsko Biała ulica Zwierzyniecka) Atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie z widokiem na góry Oferujemy mieszkanie 32m2 po remoncie usytuowane w Bielsku-Białej w wysokim bloku z windą na 4 piętrze. Blok jest po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

325 000 zł44 m² 7 437,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania w wysokim bloku na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i liczy blisko 43,7 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Straconki

Straconka,Bielsko-Biała

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, dla wymagającego uczciwego najemcy. Zlokalizowane w Bielsku Białej w Straconce. Atutem mieszkania jest niewątpliwie to, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54m2 w Centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na 4-tym piętrze 4 piętrowego bloku, u zbiegu ulic Żywieckiej i C. Skłodowskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pięciu Stawów

Kamienica,Bielsko-Biała

622 350 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam własnościowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2010 roku, znajdującego się przy ul. Pięciu Stawów 4, budynek ogrodzony, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum Bielsku-Białej. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 36,80 m2 w B-B na osiedlu Złote Łany. Drugie piętro w pięciokondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

310 000 zł34 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

387 387 zł37 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

519 000 zł56 m² 9 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie Z bardzo dużym tarasem I miejscem postojowym na sarnim stoku. Jeśli szukasz spokojnego miejsca W otoczeniu zieleni I nie masz ochoty lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

380 000 zł59 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bielsku w spokojnej okolicy, jednocześnie w wygodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 300 zł33 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bielsko-biała, oś. Sarni stok. Mieszkanie 2 pokojowe Proponuję do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

619 000 zł63 m² 9 844 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany na prestiżowym i zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna lokalizacja. Bardzo wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolista

Karpackie,Bielsko-Biała

330 000 zł36 m² 9 128,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Karpackim. W pobliżu pełna infrastruktura osiedlowa, liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym budynku z cegły na os. Słonecznym. Mieszkanie o pow. 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgody

Bielsko-Biała,śląskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dla tych co lubią konkretny : Miesięczne opłaty: 730 czynsz Odstępne 2400 Czynsz media wg zużycia Opłaty jednorazowe: najem okazjonalny Kaucja 2 krotna, chyba, że chcesz zamieszkać że zwierzakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Centrum,Bielsko-Biała

559 000 zł63 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na trzec im piętrze położone w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Bohaterów Warszawy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

818 000 zł82 m² 9 989,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Jeśli marzysz o komfortowym i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

2 200 zł60 m² 36,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, widokowe i przestronne mieszkanie na osiedlu Karpackim. Spokojna cześć osiedla, od strony południowej po drugiej stronie drogi domy jednorodzinne, plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

480 000 zł65 m² 7 398,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Górne Przedmieście. Mieszkanie położone na trzecim piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

440 000 zł68 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie / lokal usługowy na osiedlu Złote Łany. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku z cegły i posiada 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

436 000 zł68 m² 6 421,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,9m2 znajdujący się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, oferujemy na wynajem kawalerkę w centrum Bielska-Białej. Znajduje się ona przy ulicy Szkolnej, wejście na domofon, klatka czysta. Sam budynek niedawno był wyremontowany. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

229 000 zł34 m² 6 755,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Górne przedmieście, bielsko-biała Oferta na wyłączność! Kawalerka w ścisłym centrum Bielska-Białej i widokiem na panoramę miasta! - Rezerwacja - Proponuję Państwu do sprzedaży.