dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bielsko-Biała - Lista ofert

570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

429 000 zł47 m² 9 178,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Niskie koszty utrzymania! Mieszkanie bardzo ekonomiczne. Cena do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46.7m2 na osiedlu Promiennym. Urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Bielsko-Biała,śląskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, położone przy ul. Jutrzenki w Bielsku Białej, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pięciu Stawów

Kamienica,Bielsko-Biała

597 304 zł76 m² 7 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 75,80 m2, na które składają się cztery pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobna toaleta. Nie ma pokojów przejściowych, do wszystkich pomieszczeń jest wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w Wapienicy do wynajęcia! Składa się z pokoju, kuchni, łazienki o powierzchni 23 m2. Mieści się w czteropiętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 18 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

437 000 zł52 m² 8 485,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

- rezerwacja - Piękny apartament położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Stare Bielsko, zaledwie 800 m od Galerii Sarni Stok. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czysta

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

389 000 zł48 m² 8 155,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3-pok na os. Słonecznym. 47,7m2 w ścisłym centrum miasta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

389 000 zł49 m² 7 955,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z monitoringiem oraz nową windą. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

1 600 zł34 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na osiedlu Kopernika. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 1- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Śródmiejskim Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu duże dwupokojowe mieszkanie na wynajem. Zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej przy zacisznej ul. Łukasiewcza. Dogodny dojazd do absolutnie każdego miejsca w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielska

Bielsko-Biała,śląskie

325 000 zł56 m² 5 845,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku, położone przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wadowicka

Beskidzkie,Bielsko-Biała

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania nowoczesne doskonale położone Mieszkanie znajdujące się w Bielsku Białej przy ul. Wadowickiej na Osiedlu Beskidzkim. Okolica posiada pełną infrastrukturę- sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Bielsko-Biała,śląskie

319 000 zł46 m² 6 872,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasickiego w Bielsku Białej. Lokal bardzo ustawny, idealny dla rodziny jak również pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na os. Karpackim. 63 m2 Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

298 000 zł44 m² 6 803,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania w wysokim bloku na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i liczy blisko 44m2 powierzchni użytkowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

499 000 zł62 m² 8 101,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduję się na nowym, zamkniętym prestiżowym osiedlu siewna w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu jasne, przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie na Osiedlu Karpackim w Bielsku- białej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na drugim piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany (ul.Łagodna) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i liczy ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m2 zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Spółdzielców na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowicza

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

370 000 zł66 m² 5 648,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe w 4 piętrowym bloku, funkcjonalny układ. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

229 000 zł34 m² 6 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na osiedlu Kopernika. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

230 000 zł34 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! okazja! ustawne 2 pokoje W świetnej cenie - niski blok! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Kopernika w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

295 000 zł37 m² 8 060,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie własnościowe na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku, przy budynku miejsca postojowe i dużo zieleni. Osiedle z placami zabaw dla dzieci, alejkami do spacerów, ławeczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w okolicy ronda Hulanka w Bielsku - Białej, cicha i spokojna okolica. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kopernika,Bielsko-Biała

320 000 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na Wyłączność! Idealne pod inwestycje! Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Spółdzielców 8. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Karpackim. Mieszkanie po generalnym remoncie 5 lat temu łącznie z instalacjami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

379 000 zł69 m² 5 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, blisko Centrum (na Górnym Przedmieściu) Mieszkanie o powierzchni 69,4m2 znajduję się na wysokim parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

330 000 zł49 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na os.Wojska Polskiego w Bielsku-Białej o łącznej powierzchni 49,2m2. W okolicy bardzo dużo zieleni ( park ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kopernika,Bielsko-Biała

265 000 zł35 m² 7 528,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stażystów

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Kopernika Mieszkanie o powierzchni 34m2 znajduje się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 43,70 mkw zlokalizowane na osiedlu Beskidzkim. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja - ustawne 3 pokoje po remoncie - niski blok! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

389 000 zł51 m² 7 584,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nie martw się o parkowanie. Pilot z dostępem do kilku parkingów wokół budynku! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji ustawnego 1 pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 25 m2 , zlokalizowane w Wapienicy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim, ocieplonym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

324 000 zł43 m² 7 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania w wysokim bloku na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na3 piętrze i liczy blisko 43m2 powierzchni użytkowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

259 000 zł34 m² 7 669,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na osiedlu Kopernika. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

459 000 zł60 m² 7 630,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu widokowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,15 m2 na os. Karpackim (jednostka C) Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku otoczonym bujną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Mieszka I,Bielsko-Biała

289 000 zł36 m² 7 917,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: piękna i jasna kawalerka, 1 piętro,po remoncie, kamienica z cegły,w centrum, pow. 37m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzkie

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

423 500 zł53 m² 7 990,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,94 mkw zlokalizowane na osiedlu Grunwaldzkim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.