dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Bielsko-Biała - Sprzedaż i najem

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Kopernika,Bielsko-Biała

365 000 zł64 m² 5 667,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż wygodne, ciche i przestronne 3 pokojowe lokum o pow. 64,4m2 na os Kopernika. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Kamienica,Bielsko-Biała

449 000 zł58 m² 7 795,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bez pośredników nowoczesne mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą), zlokalizowanie w malowniczej, dobrze skomunikowanej okolicy, przy ul. Sterniczej (tuż obok Kamienicy). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

279 502 zł48 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja W mieście! bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Zlokalizowana tuż przy centrum miasta z widokiem na góry! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

334 851 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

350 619 zł48 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

369 745 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

399 821 zł55 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

381 133 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

286 379 zł39 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

649 000 zł99 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - Kamienica. Kameralne osiedle składające się z 4 lokali w zabudowie szeregowej, usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, jasne, widokowe dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38m2, na 8 piętrze na dzielnicy Złote Łany. Wejście jest na domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

329 000 zł52 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przytulne ciche i słoneczne (salon i 1 pokój na stronę południową) mieszkanie, salon, 2 pokoje z kuchnią wraz z dużą częścią umeblowania na Os. Beskidzkim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Straconka

Straconka,Bielsko-Biała

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem od 1 maja 2022 R. Doskonała lokalizacja - osiedle siewna Dwupokojowe, widokowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 mkw., położone na 1 - piętrze 4 - piętrowego nowo wybudowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapora

Wapienica,Bielsko-Biała

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Wapienicy (ul.Zapora) usytuowane na parterze w niskim budynku. Rozkład mieszkania: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zuchów

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

498 000 zł90 m² 5 551,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem i tarasem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Centrum,Bielsko-Biała

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta tylko U nas! Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie o łącznej powierzchni 69 m2, zlokalizowane w centrum Bielska przy ul. Szkolnej usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo jasne, wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.Lenartowicza 2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

266 400 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

.: kawalerka na sprzedaż :. Komfortowe 1 - pokojowe mieszkanie O pow. 29,6 mkw., POŁOŻONE NA 1 PIĘTRZE 4-PIĘTROWEGO

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż piękne bezczynszowe , własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2 zlokalizowane w Komorowicach Krakowskich. Koszt miesięczny utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

384 000 zł50 m² 7 729,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowej inwestycji złote apartamenty. Mieszkanie o powierzchni 49,68 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

299 000 zł44 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Nowa niższa cena. Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania dwupokojowe, przytulne i zadbane mieszkanie w Bielsku - Białej z zachwycającym widokiem na góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarni Stok

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

370 890 zł57 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 57,06 m2, z windą i balkonem na Sarnim Stoku Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament dwupokojowy o powierzchni 47 m2, zlokalizowany na Osiedlu Sarni Stok. Jeśli poszukujesz mieszkania z widokiem na góry, w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie w nowo powstałej inwestycji deweloperskiej w Bielsku-Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie przy ulicy Architektów 20. Jest to bardzo ładna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W świetnej lokalizacji! Do wynajęcia luksusowy apartament położony na os. Langiewicza w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze apartamentowca wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 33m2, zlokalizowana na nowym osiedlu Pogodnym, usytuowana na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z pięknym widokiem! Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Sarni Stok,Bielsko-Biała

415 274 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta Z rynku wtórnego W naszej ofercie znajdziesz więcej mieszkań 2,3,4 pokojowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolista

Kamienica,Bielsko-Biała

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta nieaktualna .Mieszkanie z prywatnym ogródkiem w apartamentowcu zlokalizowanym przy Czterech Porach Roku w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Do dyspozycji prywatne jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

484 400 zł65 m² 7 479,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł98 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Miło nam zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 98 mkw, położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym.W lokalu znajdują się 4 przestronne pokoje, duża kuchnia, łazienka, WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

519 000 zł58 m² 8 886,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ceny Netto należy dodać do cen 23% Vat wystawiamy Fakturę Vat .Kupujący nie płaci podatku PCC. Ekskluzywny apartament z niezakłóconym widokiem na Szyndzielnię.Apartament mieści się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

292 000 zł46 m² 6 417,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne mieszkanie w okolicy Parku Słowackiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze bloku 10-piętrowego. Lokal mieszkalny czysty, zadbany, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

1 500 zł46 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacer cyfrowy! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na parterze w Bielsku-Białej Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

540 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze na Górnym Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 67,50 mkw składa się z: - otwartej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jasne, wygodne 3-pokojowe mieszkanie na sarnim stoku W niskim bloku, 2 balkony, mnóstwo zieleni W koło, widok na góry Zapraszam do oglądania mieszkania położonego na Sarnim Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Chciałbyś zmienić go, remontując według własnego gustu? Tylko u nas na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urodzajna

Langiewicza,Bielsko-Biała

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WItam, do wynajęcia bezpośrednio atrakcyjny apartament o powierzchni 31,5 m2 znajdujący się przy ulicy Urodzajnej w nowym apartamentowcu z 2020 roku. Lokalizacja Osiedle Urodzajna - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Spacer 360! 3 pokojowe mieszkanie na parterze w Bielsku-Białej (niedaleko Ronda Hulanka) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miernicza

Straconka,Bielsko-Biała

549 000 zł80 m² 6 859,07 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania z dużym ogrodem w świetnej zielonej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siewna

Straconka,Bielsko-Biała

610 848 zł64 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz! Oferta dotyczy sprzedaży nowego mieszkania w stanie wykończonym pod klucz Kupujący nie płaci pcc. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

419 000 zł67 m² 6 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferujemy Państwu mieszkanie na wysokim parterze w budynku z 2000 r, znajdujący się przy ul. Młyńskiej. Lokal mieszkalny przestronny, wysoki ( 2,70m), ustawny. W skład.