dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

437 ogłoszeń

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

750 000 zł68,29 m² 10 982,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Bielsko-Biała - ul. Lipnicka | 68 m | 1 piętro + balkon Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i świetną lokalizację ? Ta oferta to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 mkw. zlokalizowane na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym, dwuklatkowym, przy ulicy Dębowej w Bielsku-Białej, os. Piastowskie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120,90 m² 4 127,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja w formule dom otwarty: 14 maja (czwartek) godz.16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania. Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie blisko centrum, ale w spokojnej dzielnicy, wszystkie okna od podwórza gdzie znajduje się obszerny zielony teren, cisza, spokój, blisko stacja pkp i przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

643 150 zł67,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe W samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku, znajduje się inwestycja mieszkaniowa, łącząca prestiżową lokalizację z harmonią natury.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z rynku wtórnego, po remoncie generalnym, klasyczny układ (osobne pokoje + jasna kuchnia)? To 2-pokojowe mieszkanie 43 m to bezpieczny i wygodny wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,86 m² 9 864,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70,86 m , położony na poddaszu odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej, zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 31 m | Bielsko-Biała, ul. Muszlowa 41 Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,51 m² 8 353,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Bielska-Białej, w bliskim sąsiedztwie Parku Juliusza Słowackiego. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji - na sprzedaż mieszkanie przygotowane pod możliwość stworzenia dwóch kawalerek doskonała inwestycja w centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż apartament o powierzchni 61,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto. Przedmiotem sprzedaży jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

620 000 zł66,63 m² 9 305,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament blisko centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny apartament o pow. 66,63 mkw., usytuowany na pierwszym piętrze w IV-kondygnacyjny budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,47 m² 9 411,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne , nowoczesne i pięknie wykończone mieszkanie zlokalizowane w Bielsku -białej przy ulicy 11 Listopada. dla Biura Nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł70,63 m² 7 050,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,63 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Doliny Miętusiej w Bielsku Białej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, ze wskazaniem do wyłącznego korzystania z lokalu położonego na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,30 m² 10 277,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej o powierzchni 43,30 m w dzielnicy Dolne Przedmieście w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł41,40 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na czwar t ym piętrze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 41,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż lokal (mieszkanie) z przepięknym widokiem, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej - pod Szyndzielnią, przy ulicy Armii Krajowej 190, mieszczące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,35 m² 10 660,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja I okolica: rejon ulicy Wita Stwosza to cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł92,14 m² 10 744,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,14 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Manufaktura Grossa w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł52,64 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bielsku-Białej o pow użytkowej 46,64m 2 w kamienicy, ogródkiem i parkingiem, zlokalizowane bardzo blisko centrum. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Bielsko-biała główny deptak 11-listopada rezerwacja! ta wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze. Wyjątkowe mieszkanie 71 m W odremontowanej kamienicy - gotowe do zamieszkania. Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,80 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas w biurze! Metraż i układ Przestronne, 54 m - mieszkanie z trzema pokojami, usytuowane na 7. piętrze w dobrze utrzymanym bloku z windą. Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł77,62 m² 8 541,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w Best Nest Bez prowizji oraz podatku pcc Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o rzeczywistej powierzchni 77,62 m (72,63 m wg projektu + komórka lokatorska), położony.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,15 m² 10 912,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Kawalerka w ścisłym centrum | po remoncie | idealna inwestycja Kupujący nie pokrywa wynagrodzenia agencji. Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,40 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 4 piętrze apartamentowca wybudowanego w 2018 roku , zlokalizowanego na Osiedlu Promiennym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała ul. Piastów sląskich oś.PIASTOWSKIE Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum - ul. Broniewskiego Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w sercu miasta, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,20 m² 7 642,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława (oś Piastowskie) to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku o pow.61 m2 + piwnica PRZYJAZNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA -OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ- OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł44 m² 8 636,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Poznaj mieszkanie na os. Karpackim w Bielsku-Białej, które tylko czeka, by stać się Waszym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Karpackie - trzy pokoje, widokowe 64 mkw Do sprzedaży 3-pokojowe o pow. 64m2 usytuowane na 6-piętrze w wysokim bloku przy ul. Morskie Oko. Mieszkanie do remontu, dwustronnie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł31,62 m² 8 222,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta Mieszkanie w 3 kondygnacyjnym budynku, położonym bezpośrednio przy ul. Karpackiej. Odremontowane (gotowe do zamieszkania) malutkie mieszkanko, w spacerowej odległości od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł122 m² 3 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sylwia spryszak Agent prowadzący   Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł30 m² 11 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - I etap już oddany do użytkowania nowoczesne osiedle Z widokiem na góry I panoramę miasta apartament na 1 piętrze super lokalizacja blisko centrum Apartament 1-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt przedstawić Państwu na wynajem 2 pokojowy apartament w Kamienicy zlokalizowany w ścisłym Centrum Miasta Bielska-Białej. Apartament znajduje się na 1 piętrze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,40 m² 8 628,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z bezproblemowym parkingiem i świetnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij