dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

169 000 zł56 m² 3 017 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bielsko-Biała. Osiedle Wojska Polskiego 3 pokoje, niska zabudowa uwaga nowa cena 169 000 zł! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 3 piętrze bloku czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

299 000 zł55 m² 5 368 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

TO nowoczesne mieszkanie może być właśnie twoje! Bielsko-Biała, os. Sarni Stok. Oferta dotyczy sprzedaży trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 55,70m2. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 400 zł55 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1400 zł z wszystkimi opłatami 55 m2! Bielsko-Biała, os. Śródmiejskie Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w niskim dwupiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

125 000 zł29 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie! dobra lokalizacja! Bielsko-Biała, aleksandrowice. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 29m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biała Śródmieście

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

2 750 zł108 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament dla wymagających! centrum miasta garaż podziemny na dwa samochody nowa atrakcyjna cena! 2750 zł (wliczone opłaty co, woda, fundusz remontowy, wywóz smieci, internet)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

149 000 zł38 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bielsko-Biała, złote Łany. Do sprzedani mieszkanie o powierzchni 38mkw usytuowane w niskim czteropiętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żółkiewskiego

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne mieszkanie! dobra lokalizacja! Bielsko-Biała, górne Przedmieście. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 50m2. Mieszkanie mieści się na parterze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

159 900 zł48 m² 3 331 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko- biała, złote Łany. Do sprzedania M-4 na 8/10p bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W pokojach na podłogach deska oraz mozaika, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

550 zł31 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne i tanie mieszkanie! Bielsko-Biała, os.Beskidzkie. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31m2 znajdująca się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Sarnim Stoku. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 300 zł90 m² 14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super okazja cenowa! Do wynajęcia duże mieszkanie o powierzchni 90 m 2 w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Komorowice Śląskie

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

115 000 zł34 m² 3 292 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Bielsko-Biała, komorowice Do sprzedania mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 35mkw i składa się z pokoju, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł41 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo! Bielsko- biała, os. Cztery Pory Roku. Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 50mkw, w jej skład wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

149 000 zł54 m² 2 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem usytuowane na Osiedlu Beskidzkim.Mieszkanie o powierzchni 54 mkw,składające się z trzech nieprzechodnich pokoi,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

174 000 zł48 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne widokowe M-4 złote łany Do sprzedania mieszkanie typu M-4 z dużym balkonem położone na osiedlu Złote Łany,usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

140 000 zł32 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow 32 mkw Bardzo ładne, przytulne ,zadbane, czyste, nowe okna pcv, balkon,na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie. Mieszkanie składa się z 2 pokojow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

850 zł54 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetne trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia Proszę zwrócić szczególną uwagę na opisywaną nieruchomość. Mieszkanie znajduje się w centrum osiedla Beskidzkiego, dzięki czemu inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

172 800 zł64 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna okazja, mieszkanie I cena! tylko 2700 zł/m2! Bielsko-Biała, os. Karpackie. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 64m2. Mieszkanie znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 100 zł56 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w centrum Bielska składające się z 3 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki i wc. Wszystkie pomieszczenia pokryte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł44 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M-3 na cichym, spokojnym i nowoczesnym osiedlu znajdującym się w Wapienicy. Osiedle składa się z nowo wybudowanych domów 2-piętrowych. Omawiana nieruchomość ma 42mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł110 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna połowa domu. Powierzchnia omawianej nieruchomości to 110mkw, w jej skład wchodzą 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz balkonem, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

60 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60 m2 na I piętrze w IV-pietrowym bloku, na obrzeżach os. Polskich Skrzydeł z widokiem wyłącznie na tereny zielone, w bardzo dobrym stanie technicznym, bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

800 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała. Oś. Karpackie. Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane na siódmym piętrze w wysokim bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

189 000 zł59 m² 3 203 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa atrakcyjna cena! 189 000 zł! oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie typu M-4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł58 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko- biała, os. Cztery Pory Roku. Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze dwu piętrowego bloku na nowym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ma powierzchnię 58mkw, w jej skład wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Złote Lany o powierzchni około 50 m2, z balkonem, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

1 200 zł55 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55m 2 w Bielsku-Białej na osiedlu Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Kamienica,Bielsko-Biała

208 240 zł55 m² 3 786 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

ul. Kochanowskiego - czteropiętrowy budnek z windą. Mieszkanie dwupoziomowe położone na ivp., składające się z salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki i 1 balkonu (poziom I) oraz 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł52 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Złote łany, wynajem mieszkania, o pow. 51,6m2, w nowym trzy piętrowym apartamentowcu, na trzecim piętrze. Okna nowe plastikowe, z roletami, z których widok z salonu rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

450 000 zł110 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bielsko-Biała. Złote Łany. Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w budynku w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2. Osiedle zamknięte, z bramą zamykaną na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie instytucji (zus, urząd Skarbowy, przychodnia; bliisko park, sklepy spożywcze, 10 min do dworców pkp i pks dwa balkony;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

193 000 zł60 m² 3 190,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! ogłoszenie prywatne! Do negocjacji! Przestronne, ładne, zadbane mieszkanie 3- pokojowe (M-4) z drewnianymi - sosnowymi podłogami. Mieszkanie posiada wiele zalet: dogodny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

185 000 zł72 m² 2 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy, niedaleko od centrum miasta. Dwa duże pokoje, kuchnia z jadalnią, duża łazienka z oknem, osobno wc, spiżarka, centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stażystów

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

129 000 zł36 m² 3 623,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie prosto od właścicieli bez prowizji biura nieruchomości Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

150 000 zł52 m² 2 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjne mieszkanie w jeszcze lepszej cenie! Prezentowana nieruchomość jest to mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,8mkw znajdujące się w niskim czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

107 000 zł30 m² 3 566 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulna kawalerka! czeka właśnie na ciebie! Bielsko-Biała, os. Wojska Polskiego. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 30m2. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

150 000 zł39 m² 3 826 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bielsko-Biała, górne Przedmieście. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego ocieplonego, zamykanego na domofon bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giewont

Karpackie,Bielsko-Biała

260 000 zł98 m² 2 658,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta: sprzedam mieszkanie - 72,17 m2 z zabudowaną galerią - 11,63 m2 i tarasem z widokiem na Szyndzielnię - 14 m2 Samodzielny lokal mieszkalny w budynku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

189 000 zł54 m² 3 448 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dobre mieszkanie W dobrej cenie Bielsko-Biała,Górne Przedmieście.Oferta dotyczy bardzo ładnego i zadbanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54m2 znajdującego się w 10 piętrowym.