dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

438 ogłoszeń

359 000 zł46,10 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Kopernika w jego zielonej, spokojnej części. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł53 m² 6 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Super lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m3, dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Majowa obniżka ceny! Tylko teraz 529 000 zł! lokalizacja I okolica Wapienica to zielona, spokojna część miasta z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł72 m² 10 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy sprzedaż 3-pokojowy apartament 68 m -w Bielsku-Białej z fantastycznym widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie z dużym rogowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł47,29 m² 7 929,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 47,29 m2 + piwnica do wyłącznego użytku! przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica - komorowice krakowskie opis:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,70 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z widokowym balkonem i ogromnym potencjałem. Prezentacja w formule dom otwarty : 19 maja (wtorek) godz.16:00-17:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w niskim bloku z 2000 roku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,22 m² 9 877,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przytulna kawalerka z dużym balkonem | Bielsko-Biała | Os. Wojska Polskiego Bielsko-Biała, ul. Czwartaków Cena: 259 000 zł Powierzchnia: 26,22 m + piwnica 2,03 m 4 piętro / 4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje,oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie po generalnym remoncie. Umeblowane 37m2 , ul.Bliska 33, mieszkanie umeblowane w sprzęt agd- RTV - pralka,lodówka, zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim - lokalizacja 3xtak! Mieszkanie o powierzchni 50,09 m znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny. Wolne od 1 czerwca. DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. ok. 33 mkw położone na ostatnim piętrze wysokiego bloku w centrum osiedla Złote Łany. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47 m | balkon | 1 piętro | nowe budownictwo | Złote Łany Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m , położone na 1 piętrze w nowym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w urokliwej okolicy Bielska-Białej. To przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,73 m² 8 135,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż os. Langiewicza, bielsko-Biała 52,73 m Bez prowizji dla kupującego Po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Możliwość wydzielenia 3 pokoju 4 piętro z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, dwustronne, doskonale zlokalizowane blisko centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni. To świetna nieruchomość zarówno na start dla młodych osób jak.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58,99 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Bielsku-Białej. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Rychlińskiego - bielsko-biała Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielsko-biała ul.STARZYŃSKIEGO 25 OFERTA TYLKO W NASZM BIURZE! PILNA SPRZEDAŻ! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł72,20 m² 8 850,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 72,20 m2 zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Kustronia - na parterze pięknie wyremontowanej trzykondygnacyjnej, podpiwniczonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,07 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1780

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w jednej z bielskich kamienic! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 67,07 m 2 oraz powierzchni użytkowej 55 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł57,75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja - aleksandrowice apartament Z ogródkiem przy lotnisku nowoczesna architektura - kameralna zabudowa mieszkanie 3-pokojowe rogowe o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,40 m² 7 390,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! świetny dojaz do centrum I dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej - Os. Kopernika doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super wykończone mieszkanie - Z prawdziwym klimatem! 2-pokojowe Z dodatkową wnęką sypialną/pokojem do pracy! W cenie wszystkie zabudowy stałe widoczne na zdjęciach korzystna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł43 m² 76,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Browarnej w Bielsku-Białej. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł43 m² 76,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Browarnej w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny apartament o powierzchni 51,86 m , zlokalizowany w nowym budynku przy ul. Bliskiej w Bielsku-Białej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

534 240 zł47,70 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie blisko gór. Witam serdecznie Posiadam na sprzedaż komfortowy, wygodny i w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,70 m z balkonem francuskim, który znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, bez czynszu do spółdzielni, bez opłat do wspólnoty. Komfortowe mieszkanie dla jednej lub dwóch osób, dwupokojowe z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,70 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie własnościowe M-4 o powierzchni 58,7 m2 do odświeżenia. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Okna wychodzą na pd-wsch. 3 pokoje nieprzechodnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 106m2, mieszczący się w Bielsku Białej przy ul. Sobieskiego 70. Mieszkanie znajdujące się na 3-cim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,07 m² 13 808,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

||| 3-pokojowy apartament gotowy do wejścia ||| | złote apartamenty | bielsko-biała | sarni stok 66 | wyposażony pod klucz , niezagrożony widok na beskidy , funkcjonalność projektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agata kubik Agent prowadzący   Mieszkanie na wynajem Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 54 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Żywieckiej 54.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,30 m² 7 110,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 mkw położone na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku położonego w Wapienicy Centrum przy ul.Wapienickiej. Lokal jest rozkładowy, do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł79,18 m² 10 735,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamkowej 8 w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się w budynku z 1897 roku, który przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,20 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł29 m² 12 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek 22 | 1 piętro | stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,00 m , położona w zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy bielskiej Starówce w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na wynajem oferuje piękne mieszkanie z antresolą w ścisłym centrum z pełnym wyposażeniem. Przedmiotowa nieruchomość to 65.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,60 m² 9 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulne mieszkanie na parterze w ścisłym centrum Bielska Białej w nowe budownictwie. Oferta Tylko u Nas - - Mieszkanie o pow. 59.60 m2 z dostępem do ogródka bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kamienica,Bielsko-Biała

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialne, duże, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 125mkw położone jest na piętrze w kamienicy przy ulicy Reymonta w Bielsku- białej. Rozkład pomieszczeń: przedpokój.