dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

438 ogłoszeń

450 000 zł53,73 m² 8 375,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Blisko wszystkiego, z widokiem w dal - góry z Twojego balkonu! Bielsko-Biała, śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł56,50 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Studio! Bez prowizji dla Kupującego! studio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na Os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł71,47 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Pogórze-kameralne apartamenty -indywidualne wejście - O pow. 71,47 m2 -pompa ciepła-!tylko 10 apartamentów na inwestycji - bezczynszowe! Najnowsza inwestycja w pogórzu. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Ul. 11 Listopada zaraz przy placu Wojska Polskiego. Czy może być lepsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz tu będzie dobrze ta oferta jest dla Ciebie. Jasne, świeżo wykończone wnętrza, spójny styl (biel, drewno.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57,40 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okazja cenowa | 3 pokoje | 55,5 m | Złote Łany | Idealne dla młodych i rodzin Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137 m² 5 839,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1808

Bielsko-biała, starówka rustykalny klimat Proponuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 137 m znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł84 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 84 m , położony w samym centrum Bielska-Białej, w prestiżowej inwestycji Apartamenty sfera. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Śródmieście,Bielsko-Biała

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarskiego, gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł65,32 m² 9 721,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m w bloku z niesamowitym widokiem - Bielsko-Biała, biała Krakowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł49,37 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 49 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego Apartamenty Stary Browar w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł73,40 m² 6 648,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19 bez prowizji dla kupującego Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

564 750 zł62,70 m² 9 007,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Oferta sprzedaży mieszkania - 87,49 m , 3 pokoje Numer mieszkania: 54/2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała oś.POLSKICH SKRZYDEŁ UL.IKARA SZUKASZ SPOKOJNEJ OKOLICY I WYGODNEGO MIESZKANIA! ZAPRASZAM, TO MIESZKANIE TRZEBA ZOBACZYĆ! Prezentuję na sprzedaż wygodne i słoneczne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,50 m² 7 359,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle słoneczne niski blok super oferta inwestycyjna! opis: ciekawe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,5m 2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,71 m² 7 801,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta - ul. Dmowskiego super cena w samym sercu miasta Tylko teraz atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.53,71m2 z oddzielna kuchnią OPIS: K OMFORTOWE i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

791 900 zł88 m² 8 998,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja I okolica Nieruchomość położona na granicy Bielsko-Biała oraz Jaworze, u podnóża gór, w cichej i spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Blisko szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 64 m | duży balkon | Os. Karpackie | widokowe piętro Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 9 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł66 m² 11 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem - Bielsko-Biała, wapienica Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 55m z ogródkiem, położone na parterze w budynku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł80 m² 6 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Agent prowadzący:maciej czader po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze o powierzchni 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł41,27 m² 10 007,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, które łączy przytulność z nowoczesnym stylem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

262 222 zł32,80 m² 7 994,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Michałowicza 24 w Bielsku-Białej. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, ocieplonego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69 m² 6 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku w Bielsku-Białej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł49,30 m² 9 026,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy urokliwe, kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się na drugim piętrze bloku z balkonem idealne miejsce do codziennego relaksu i wygody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, bardzo zadbane i gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe położone w Bielsku-Białej Rejon ul. Piastowskiej. Przyjazne osiedle, miłe sąsiedztwo, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52,26 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dzień Dobry! Chciałbym Państwu przedstawić 3-pokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji, położone w jednym z najbardziej widokowych miejsc w Bielsku-Białej, w pobliżu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł37,50 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 mkw położone na wysokim parterze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70,10 m² 11 269,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 15c. Jest to prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł128,07 m² 4 286,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 128 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku handlowo-usługowego w Bielsku-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 2 pokoje | 41 m | oddzielna kuchnia | parking w cenie | spokojna okolica Zwierzęta mile widziane Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 70 m dla rodziny Bielsko-Biała, ul. Roztoki. Prezentujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,70 m, zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Bielsko-Biała,śląskie

822 150 zł111,46 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół bliźniaka zlokalizowanego przy ulicy Szarej w Bielsku-Białej. Powierzchnia użytkowa wynosi 91,35 m2, całkowita 111,46 m2 i składa się na nią: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

239 990 zł31,80 m² 7 546,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Biała Północ na granicy Komorowic Kawalerka 29.64m 2. Proponuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni użytkowej 29,64m 2 z przynależną komórką lokatorską o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij