dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 140 m 2 i użytkowej 106 m 2 usytuowane na 3 i 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

148 000 zł60 m² 2 446,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do sprzedaży - Bielsko-Biała - Dom wielorodzinny, leszczyny Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,5m 2 - 3 pokoje, komunikacja, kuchnia oraz łazienka z ubikacją. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

650 zł52 m² 12,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M4 na Oś. Kopernika. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o pow. 53 mkw usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie nie posiada balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 zł108 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Bielsko-Biała - Kamienica Do wynajęcia duże, 4-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2001r. Mieszkanie jest całkowicie urządzone i umeblowane. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

133 000 zł38 m² 3 505,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro best broker nieruchomości oferuje do sprzedania, pachnące nowością własnościowe M-3 o powierzchni 37,94m2 zlokalizowane na osiedlu w Komorowicach Krakowskich w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

168 000 zł52 m² 3 212,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-Biała / Oś. Kopernika - Mieszkanie 3-pokojowe Do sprzedania bardzo ładne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 52,3 m 2 , na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

134 900 zł44 m² 3 089,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja M3 w Centrum Miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. ok 44 mkw usytuowanego na 7 piętrze w wysokim bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

162 000 zł55 m² 2 945,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam - zamienię M4 55m ul Broniewskiego. 3 pokoje, widok na góry, w całym mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona nowa instalacja elektryczna, gazowa, wodn-kan. Podłogi mozaika + wykładzina. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Polskich Skrzydeł

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

295 000 zł56 m² 5 297,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu- 3 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 56 mkw usytuowanego na 2 piętrze 2 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

165 000 zł59 m² 2 810,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na góry o powierzchni 58,71m.kw zlokalizowane jest na parterze 4- piętrowego, ocieplonego bloku. Mieszkanie składa się z salonu z widokowym balkonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 usytuowane na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne Przedmieście

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

137 000 zł48 m² 2 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - blisko Centrum Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48m2 położone na obrzeżach centrum w Bielsku - Białej. Mieszanie położone jest na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

129 000 zł54 m² 2 411,21 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania M-4 o powierzchni 53,47m2 zlokalizowane na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej na 9 piętrze 14 piętrowego bloku.Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

169 000 zł50 m² 3 363,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładnie i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 50,24m2 usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku na Os. Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żywiecka

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na Oś. Grunwaldzkim przy ul. Żywieckiej, na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Położenie umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

169 000 zł55 m² 3 072,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu Wojska Polskiego na 9 piętrze. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. na ścianach gładzie, sufity podwieszane, wymieniona instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

112 000 zł34 m² 3 343,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta w biurze 222/2011/MM Do sprzedania własnościowe M2 z wnęką o pow. 33,5m2 zlokalizowane na 4 pietrze w wysokim bloku na os. Karpackim. Mieszkanie posiada duży widokowy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł50 m² 2 995,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 50,08 mkw zlokalizowanego na czwartym piętrze kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie wymaga jedynie odświeżenia. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

129 000 zł33 m² 3 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie, blisko centrum, wszystko nowe Proponujemy Państwu do sprzedaży piękne mieszkanie 1-pokojowe o pow. użyt. 29,00 m2 położone na wygodnym parterze niskiego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - os. Wojska Polskiego Do sprzedaży mieszkanie o pow. 30 mkw. położone na dziesiątym piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

197 000 zł104 m² 1 894,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała / Kamienica - przestronne mieszkanie 5-pokojowe Do sprzedania bardzo ładne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 104 m 2 , na piętrze (poddaszu użytkowym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

185 000 zł62 m² 2 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w Kamienicy- bielsko-Biała - Centrum Bardzo ładne mieszkanie o pow. 62m2, położone na obrzeżu os. Śródmiejskiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

204 000 zł46 m² 4 401,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania dobrze zaprojektowane, słoneczne i ekonomiczne mieszkania o powierzchniach od 40,30 do 56,05 m2 z komunikacją wspomaganą windą w budynku czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam nowy gotowy atrakcyjny domek 1-rodzinny 63M2 za 155 tyś zł do neg właściciel   lub   media,tynki,biały montaż rok bud 2010, wszędzie blisko, duza słoneczna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

1 600 zł115 m² 13,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała - Lipnik Bardzo ładne mieszkanie pow. 75m2 w nowym domu w zabudowie bliźniaczej. Działka 0,5a. W cenie urządzona kuchnia, łazienka, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

191 000 zł54 m² 3 522,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bielsko-Biała / Komorowice Krakowskie - Mieszkanie 3-pokojowe Do sprzedania komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, o pow. 54,23 m 2 , na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

198 000 zł59 m² 3 355,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała / Leszczyny - przestronne, wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe Do sprzedania bardzo ładne, wyremontowane, przestronne 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem, o pow. 59 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Karpackie

Karpackie,Bielsko-Biała

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie do sprzedaży - Bielsko-Biała - okol. os. Karpackiego Do sprzedaży apartament o powierzchni 78 mkw., składający się z 3 pokoi położony w pobliżu os. Karpackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Bielsko-Biała

125 500 zł36 m² 3 443,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkania - Bielsko-Biała - Os. Piastowskie Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie M-2, o pow. 36,45m 2 , na osiedlu Piastowskim w Bielsku-Białej. Położone jest na parterze w 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł85 m² 3 294,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne widokowe mieszkanie o pow. 85 mkw w Bielsku-Białej na oś.Karpackim. Mieszkanie w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze. Rozkład pomieszczeń: duży salon, pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

270 000 zł455 m² 593,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny z działką, mieści się na parterze budynku mieszkalnego. Budynek częściowo podpiwniczony, wyposażony we wszystkie instalacje: kanalizację, prąd, wodę, gaz. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

109 000 zł51 m² 2 147,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam widokowe mieszkanie o pow. 50.75 mkw w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, ładna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Beskidzkie,Bielsko-Biała

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,70m2 położone na 8/10 piętrze bloku usytuowanego na os. Beskidzkim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

153 000 zł48 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super Widokowe M4 na Złotych Łanach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 48 mkw usytuowanego na 5 piętrze w wysokim bloku. W skład mieszkania wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

145 000 zł44 m² 3 318,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 43,70, ładne, jasne, przestronne , gotowe do zamieszkania. Usytuowane jest na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym na oś. Beskidzkim. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania komfortowe mieszkanie 54 m2 po remoncie(2011) w Komorowicach Krakowskich, na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, w tym jedna z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

102 000 zł56 m² 1 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M3 56mkw za 102 000 zł- centrum Bielska- niski Blok Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow 56 mkw usytuowanego na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

1 650 zł55 m² 29,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, luksusowo wykończone i urządzone mieszkanie o powierzchni 55,12 m2, położone na drugim, ostatnim piętrze nowego apartamentowca zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - os. Złote Łany Do sprzedaży mieszkanie o pow. 44 m2 położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe. Pod blokiem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu blisko centrum Bielska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwu pokojowego mieszkania o pow 42mkw usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

179 000 zł70 m² 2 575,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 69,45m 2 , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku położonego w Bielsku-Białej na os. Złote.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij