dowolna

Mieszkania Bielsko-Biała – oferty mieszkań na Śląsku

1 080 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 080 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 na osiedlu Sarni Stok, z balkonem i osobną kuchnią znajdujące się w Bielsku-Białej przy ul. Koziej na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Langiewicza,Bielsko-Biała

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Siewnej w Bielsku-Białej, na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy, dobrze skomunikowane, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

2 000 zł38 m² 52,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Dla max. 2 osób., bez zwierząt W cenie najmu - miejsce postojowe w garażu! NA WYNAJEM ATRAKCYJNY 2 - POKOJOWY APARTAMENT UL. Mickiewicza W bielsku-białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

375 000 zł44 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż ciepłe I rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na widokowym 6 piętrze W wyremontowanym bloku Z windami przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyńska

Leszczyny,Bielsko-Biała

279 000 zł29 m² 9 515,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na ul. Leszczyńskiej w Bielsku Białej na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 29,32 m2 składa się z : - Salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie W samym sercu bielska przy ulicy 11 listopada. Nieruchomość posiada 3 pokoje I jest dostępna od zaraz. Oferta skierowana jest do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

514 200 zł52 m² 9 946 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kameralne, zamknięte osiedle, nowe budownictwo, wysoki standard wykończenia - jeżeli tego szukasz, to miejsce idealne dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować całkiem nowe dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 -pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej kameralnej inwestycji w rejonie ronda Hulanka w Bielsku-Białej. W naszej ofercie są również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

519 300 zł51 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Podgórze 18 na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa się z : salonu z aneksem kuchennym sypialni sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

1 500 zł44 m² 34,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w samym centrum Bielska-Białej! Nieruchomość o powierzchni około 44 m 2 składa się z: przedpokoju, łazienki, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

239 000 zł39 m² 6 150,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie / kawalerka na sprzedaż - Bielsko-Biała - ul. Czarnieckiego (boczna od ul. Michałowicza). Na sprzedaż kawalerka w niskim, kameralnym bloku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

440 000 zł50 m² 8 777,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej w dzielnicy Lipnik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

589 999 zł59 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie na parterze! Dwa duże pokoje, przedpokój, duża kuchnia i łazienka z dużym, wygodnym prysznicem bez brodzika. Powierzchnia mieszkania wynosi 50m2. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

457 700 zł41 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez prowizji agenta. Sprzedam mieszkanie w centrum Bielska. 44,5 mkw, kuchnia, pokój, salon, łazienka i urządzony balkon. 3 piętro w bloku 4-piętrowym. Spokojny blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 3 pokojowy apartament z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi. Budynek 4 lokalowy. Osobne wejście dla dwóch apartamentów. Teren ogrodzony, brama na pilota. Apartament bezczynszowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

427 000 zł44 m² 9 771,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam jasne i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie Mieszkanie ma powierzchnię 43,7 mkw. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi: duży pokój - salon wyposażony w panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Sarni Stok,Bielsko-Biała

500 000 zł49 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż gotowy do zamieszkania 2 pokojowy lokal o powierzchni 48,56m2. Zlokalizowany na parterze na os. Sarni Stok w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orchidei

Hałcnów,Bielsko-Biała

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej Hałcnów. Niska zabudowa, dobry dojazd do Centrum. Idealne na start lub pod wynajem. Na powierzchnię ok. 40 m2 składa się: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

N ajem okazjonalny Procedura Najem okazjonalny Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego otwartego na kuchnię, 2 niezależnych sypialni (1 z nich z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

393 000 zł46 m² 8 469,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze na ul. Księcia Przemysław a w Bielsku-Białej. Niski, ocieplony blok zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

995 000 zł68 m² 14 540,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament pod górami! ogródek Z tarasem oraz garaż! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament w zabudowie szeregowej położony pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 58 m2, położone na drugim piętrze w odnowionej, kameralnej kamienicy (tylko 6 mieszkań). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,99m2 znajdujący się na parterze w trzypiętrowym budynku położony przy ul. Grondysa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

529 999 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego w pełni wyposażonego mieszkania 2 pokojowego o pow. ok. 51m2 ,zlokalizowane na 2 piętrze w niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Słonecznym przy ul. Poprzecznej w Bielsku-Białej. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Rozkład: kuchnia sypialnia duży pokój łazienka z wc Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

519 700 zł50 m² 10 369 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Deszczowa

Hałcnów,Bielsko-Biała

1 100 000 zł125 m² 8 814,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na małym, prywatnym osiedlu. Dom jest w pełni wyposażony w wysokim standardzie. Pomieszczenia są jasne i mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

521 700 zł51 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

462 400 zł42 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow. 37m2 , zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim budynku w Komorowicach Krakowskich. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

642 200 zł65 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

272 000 zł33 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 31,8 m2 z pięknym widokiem w Bielsku-Białej na Górnym Przedmieściu. Mieszkanie składa się Z: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

453 700 zł42 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pięciu Stawów

Karpackie,Bielsko-Biała

2 500 zł69 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Blisko sklepów i przystanków autobusowych. Rozkład mieszkania: -salon z aneksem kuchennym i balkonem -kuchnia ( płyta elektryczna, okap, lodówka, piec, zmywarka ), -łazienka ( wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

559 900 zł56 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piastowskie,Bielsko-Biała

320 000 zł46 m² 6 924,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,21 m2. Rejon ul. Piastowskiej - 200 m od dworca pks. Kameralny budynek. Budynek po termorenowacji. Budynek zarządzany przez.