dowolna

Mieszkania Bielsko-Biała – oferty mieszkań na Śląsku

1 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 079 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

325 000 zł33 m² 9 984,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bielsko-biała, złote łany, ul. Bogusławskiego małe, umeblowane, dwupokojowe Oferuję przytulne mieszkanie, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,55 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze niskiego, zadbanego bloku w spokojnej części Bielska-Białej na ulicy 3 Pułku Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

568 400 zł72 m² 7 894,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 72,0 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kustronia

Olszówka,Bielsko-Biała

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie 43mkw z garazem dostepne od wrzesnia. Salon z otwartą kuchnia, sypialnia, lazienka, przedpokoj. Miejsce postojowe w podziemnym garazu, duze wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł33 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, złote łany, ul. Bogusławskiego małe, umeblowane, dwupokojowe najem okajonalny Oferuję przytulne mieszkanie, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienicka

Wapienica,Bielsko-Biała

325 000 zł44 m² 7 319,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do generalnego remontu w Bielsku-Białej, wapienica - idealna okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, zlokalizowane w Bielsku-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Beskidzkie,Bielsko-Biała

2 000 zł44 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu pięknego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 43,7 m , usytuowanego na 5. piętrze w bloku z dwoma windami. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

767 141 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

484 260 zł57 m² 8 474,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji dla biura. Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Trzy Lipki. Budynek zostanie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

309 000 zł36 m² 8 489,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Bielsko-Biała, złote Łany, ul. Jutrzenki Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej części Bielska-Białej, na osiedlu Złote Łany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

556 830 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

oraz jest zwolniony z opłaty do Urzędy Skarbowego 2% pcc! Przedstawiam na sprzedaż apartamenty trzypokojowe w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w dzielnicy Kamienica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł64 m² 6 261,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania - Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 28 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyprysowa

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

650 000 zł82 m² 7 948,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wkrótce W oficjalnej sprzedaży! kupujący nie płaci podatku pcc zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, funkcjonalne, 2-pokojwe mieszkanie 52 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji (bardzo blisko do centrum, a komunikacją miejską można się dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

2 200 zł44 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bielsko-Biała, mikuszowice Krakowskie. Wygodne mieszkanie z balkonem. Oferuję mieszkanie o powierzchni 43,51m2, położone na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

397 320 zł34 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja: bielsko-Biała, 3 Lipki - niebo dla fanów widoków górskich i miejskiego komfortu. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą więcej od życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

259 000 zł23 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,23 m , położona na 2. piętrze niskiego bloku w spokojnej dzielnicy Wapienica w Bielsku-Białej. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

608 625 zł61 m² 9 956,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Bielska-Białej przy ul Mieszka I z bardzo dobrą komunikacją i dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

547 264 zł51 m² 10 688,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! inwestycja W wymarzonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

523 608 zł51 m² 10 218,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

665 709 zł65 m² 10 221,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Możliwość otrzymania rabatu W przypadku zakupu. Tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademii Umiejętności

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

690 000 zł61 m² 11 359,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament premium o powierzchni użytkowej 60,74m2 z ekspozycją południową, znajdujący się na drugim piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

419 062 zł37 m² 11 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

559 074 zł50 m² 11 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 750 zł53 m² 33,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem W procedurze najem okazjonalny Koniecznie obejrzyj film prezentujący apartament. Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,72m2., znajdujące się na parterze niskiego bloku na os. Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

695 936 zł66 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

919 508 zł98 m² 9 364,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy I komfortowy apartament W świetnej lokalizacji! tylko umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w Wapienicy w Bielsku-Białej. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

534 660 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na rynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

785 000 zł62 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament w prestiżowej dzielnicy pod Dębowcem i Szyndzielnią Prezentujemy Państwu do sprzedaży apartament zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej i najczęściej wybieranej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suska

Kamienica,Bielsko-Biała

421 650 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ta oferta znajduje się jedynie w naszej agencji nieruchomości! brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa Łagodna | Apartament premium 3 pokoje | Taras | 2x garaż | Kompletnie wyposażony Na wynajem apartament klasy premium w prestiżowej lokalizacji Nowa Łagodna, bielsko-Biała. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

313 077 zł26 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

475 000 zł53 m² 8 947,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku, w spokojnej okolicy Osiedla "złote Łany" w Bielsku-Białej przy ul. Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 53.09 m2, na parterze, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grota-Roweckiego

Bielsko-Biała,śląskie

500 zł30 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmij przytulną kawalerkę w sercu Bielska-Białej! Zapraszamy do zamieszkania w urokliwej kamienicy na czwartym piętrze. Nasza w pełni urządzona kawalerka to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

572 383 zł52 m² 10 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

269 900 zł37 m² 7 255,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa oferta - 2 pokoje W świetnej cenie! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wspólna

Straconka,Bielsko-Biała

4 000 zł117 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Luksusowe dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie z widokiem na Beskidy Straconka, bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Wspólna 55a, straconka, bielsko-Biała.