Mieszkanie Bielsko-Biała
Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie
- 345 000 zł
- 36 m²
- 9 583,33 zł/m²
Renata Hańderek-...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bielsko-Biała
Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie Bielsko-Biała
Zaktualizowane: 5 maja 2026
345 000 zł 36 m² 9 583,33 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/4
2
1971
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1971Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 345 000 zł (9 583,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1971
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 540 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Hańderek, zaktualizowane: 05.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
MIESZKANIE W TOPOWEJ LOKALIZACJI:
- małe i zielone osiedle
- w pobliżu przystanek autobusowy kilku linii MZK oraz PKS
- tereny rekreacyjne Błonia, Cygański Las
- ścieżka rowerowa w bezpośrednim sąsiedztwie
- pod blokiem rzemieślnicza piekarnia, cukiernia oraz sieciowy sklep spożywczy.
NA SPRZEDAŻ dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,50 mkw jest położone na drugim piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku w Mikuszowicach Śląskich. (...)
515 180...
515 180 227