Apartament, ul. Mostowa

Mostowa, Dolne Przedmieście, Bielsko-Biała, śląskie

  • 562 959 zł
  • 51,44 m²
  • 10 943,99 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Konopka

Skontaktuj się

Apartament, ul. Mostowa

Mostowa, Dolne Przedmieście, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

562 959 zł

51,44 m²

10 943,99 zł/m²

Apartament, ul. Mostowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

562 959 zł 51,44 m² 10 943,99 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-23 | 09:00 - 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
deweloperski

Dzień pokazowy

23 maja 2026
od 9:00 do 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 562 959 zł (10 943,99 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bielsku-Białej)
  • Dostępne: grudzień 2027
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,44 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 25 m²
  • Czynsz: 200 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW!

Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r.

Lokalizacja:
250 metrów od Galerii Sfera
Rynek w Bielsku-Białej oddalony jest niespełna o kilometr, dzięki czemu można cieszyć się urokami centrum bez potrzeby korzystania z samochodu. Spacer zajmie około 15 minut.
Główna stacja kolejowa Bielsko Biała Główna znajduje się zaledwie 500 metrów od inwestycji. (...)

Agent

Paweł Konopka