Apartament Bielsko-Biała

Sarni Stok, Bielsko-Biała, śląskie

  • 749 766 zł
  • 83,40 m²
  • 8 990 zł/m²

Zdjęcie

Biuro Sprzedaży ...

Skontaktuj się

Apartament Bielsko-Biała

Sarni Stok, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

749 766 zł

83,40 m²

8 990 zł/m²

Apartament Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 5 maja 2026

749 766 zł 83,40 m² 8 990 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 83,40 m², 4 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od DEWELOPERA Bez PROWIZJI / bez PCC. BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW. Jedyny taki i zarazem NAJLEPSZY układ 4 pokoi na inwestycji . WYPRZEDAŻ APARTAMENTÓW w lokalizacji Sarniego Stoku

ZAKOŃCZENIE BUDOWY: JUŻ GOTOWE

Opis
Nieruchomość składa się z salonu z aneksem oraz 3 sypialni, holu w miejscem na dużą ilość SZAF, łazienki z WC Powierzchnia 83,4 m2, Do mieszkanie DODATKOWO przynależy DUŻY BALKONCichobieżna winda W (...)

Agent

Biuro Sprzedaży Gliwice

531 531...

531 531 669

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro Sprzedaży Gliwice

531 531...

531 531 669

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.