Apartament Bielsko-Biała
Olszówka, Bielsko-Biała, śląskie
- 820 000 zł
- 61 m²
- 13 442,62 zł/m²
Robert Waluś
Skontaktuj się
Apartament Bielsko-Biała
Olszówka, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Apartament Bielsko-Biała
Zaktualizowane: 21 maja 2026
820 000 zł 61 m² 13 442,62 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
1/1
3
-
-
dobry
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 820 000 zł (13 442,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 61 m² (55,90 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: KANON Robert Waluś, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: KAN-MS-5458-13
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Olszówka, Bielsko-Biała, śląskie
Opis nieruchomości
Bielsko-Biała Kamienica
Oferujemy do sprzedaży wysokiej jakości apartament o powierzchni użytkowej 55,9 m2 (całkowitej po podłodze 61,00m2) - zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego (Kamienica/Olszówka)
Budynek murowany z bloczków silikatowych gr 18 cm, ściany ocieplone styropianem 15 i 20 cm, dach pokryty blachą, ocieplony pianką poliuretanową 20 cm; okna PCV 3 (...)
500 424...
500 424 242
33 816 06 40