Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Jaśminowa, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie

  • 630 437 zł
  • 63 m²
  • 10 006,94 zł/m²

Zdjęcie

Dewelart sp. z o...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Jaśminowa, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

630 437 zł

63 m²

10 006,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

630 437 zł 63 m² 10 006,94 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Media: Internet
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

63m, 3 pokoje, ogródek, bulwary straceńskie

Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać!

Co nas wyróżnia?
POMPA CIEPŁA W STANDARDZIE niezależność i niskie rachunki.
ZERO GRZEJNIKÓW ogrzewanie podłogowe w całym domu to 100% możliwości aranżacyjnych.
READY FOR EV Twoje miejsce postojowe posiada już wyprowadzone kable z prądem. (...)

Agent

Dewelart sp. z o.o.

504 484...

504 484 747

504 484 747

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dewelart sp. z o.o.

504 484...

504 484 747

504 484 747

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.