Apartament Bielsko-Biała

Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie

  • 515 000 zł
  • 36,45 m²
  • 14 128,94 zł/m²

Zdjęcie

Daria Greń-Górna

Skontaktuj się

Apartament Bielsko-Biała

Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

515 000 zł

36,45 m²

14 128,94 zł/m²

Apartament Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 22 maja 2026

515 000 zł 36,45 m² 14 128,94 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 515 000 zł (14 128,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 36,45 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 660 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Agorn Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AGN-MS-1838

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Rewelacyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w apartamentowcu z 2021r. w dzielnicy Kamienica niedalekiej odległości od Dębowca przy ul. Bliskiej 33.
Lokal mieszkalny składa się z salonu z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni, łazienki oraz balkonu.

Lokal mieszkalny wykończony w wysokim standardzie W pełni wyposażony.

Niskie koszty utrzymania. Czynsz administracyjny ok. (...)

Agent

Daria Greń-Górna

512 132...

512 132 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daria Greń-Górna

512 132...

512 132 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK