Mieszkanie Bielsko-Biała

Beskidzkie, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 500 zł
  • 57,60 m²
  • 26,04 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Kowalska

Skontaktuj się

Mieszkanie Bielsko-Biała

Beskidzkie, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 500 zł

57,60 m²

26,04 zł/m²

Mieszkanie Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 500 zł 57,60 m² 26,04 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 57,60 m², 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Opłaty uzupełniające: 1 000 zł, kaucja: 3 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: KANON Robert Waluś, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KAN-MW-5794

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY - SZYNDZIELNIA I DĘBOWIEC | OD ZARAZ

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z wyjątkowym widokiem na góry - Szyndzielnię oraz Dębowiec. Lokal posiada loggię, z której można podziwiać panoramę okolicy i cieszyć się spokojnym otoczeniem.

Mieszkanie jest wyposażone w niezbędny sprzęt AGD, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania od zaraz. (...)

Agent

Dorota Kowalska

731 600...

731 600 670

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Kowalska

731 600...

731 600 670

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Kowalska

Zostaw telefon, oddzwonimy