Apartament Bielsko-Biała

Komorowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie

  • 539 000 zł
  • 47,17 m²
  • 11 426,75 zł/m²

Zdjęcie

Biuro Sprzedaży ...

Skontaktuj się

Apartament Bielsko-Biała

Komorowice Śląskie, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

539 000 zł

47,17 m²

11 426,75 zł/m²

Apartament Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 5 maja 2026

539 000 zł 47,17 m² 11 426,75 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 539 000 zł (11 426,75 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bielsku-Białej)
  • Dostępne: grudzień 2027
  • Charakterystyka mieszkania: 47,17 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Czynsz: 3,80 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NAJMNIEJSZE 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji _PRZESTRZEŃ IDEALNA DO CODZIENNEGO ŻYCIA Powierzchnia: 47,17 m² dodatkowo BALKON NA CHWILE RELAKSU.
0% prowizji | 0% PCC | bez ukrytych kosztów

PARAMETRY IDEALNE DO ZAMIESZKANIA DLA RODZINY
Powierzchnia: 47,17m² Układ: salon z aneksem + 2 sypialnie BALKON Winda Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (niskie koszty eksploatacyjne)

DLACZEGO TO DOBRE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA?
(...)

Agent

Biuro Sprzedaży Gliwice

531 531...

531 531 669

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro Sprzedaży Gliwice

531 531...

531 531 669

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości