Apartament Bielsko-Biała

Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie

  • 470 000 zł
  • 41 m²
  • 11 463,41 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Klimek

Skontaktuj się

Apartament Bielsko-Biała

Kamienica, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

470 000 zł

41 m²

11 463,41 zł/m²

Apartament Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 12 maja 2026

470 000 zł 41 m² 11 463,41 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 3,50 m²
  • Czynsz: 400 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: NestHill Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 8/19139/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Chcesz zamieszkać w najlepszej dzielnicy Bielska-Białej?
Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji deweloperskiej w Kamienicy, tu poczujesz się jak w zielonej enklawie, będąc w samym centrum miasta!

BEZ PODATKU PCC I BEZ PROWIZJI!

41 m² komfortowe 2 pokoje z widokiem na góry, który możesz podziwiać każdego dnia. Stan deweloperski wykończysz mieszkanie dokładnie według własnego stylu i potrzeb. (...)

Agent

Rafał Klimek

571 701...

571 701 157

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Klimek

571 701...