Apartament, ul. Siewna

Siewna, Złote Łany, Bielsko-Biała, śląskie

  • 677 000 zł
  • 56,90 m²
  • 11 898,07 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz

Skontaktuj się

Apartament, ul. Siewna

Siewna, Złote Łany, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

677 000 zł

56,90 m²

11 898,07 zł/m²

Apartament, ul. Siewna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

677 000 zł 56,90 m² 11 898,07 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 677 000 zł (11 898,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 56,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 47,7 kWh/m² na rok; końcową (EK): 89,96 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 111,19 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SIEWNA mieszkanie 3-pokojowe 57 m2, 2 piętro z miejscem postojowym
Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie wybudowane w ramach inwestycji osiedle Siewna, ul. Siewna 13/24 w Bielsku-Białej.
Mieszkanie położone jest na 2-im piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.

Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki z wanną + parawan prysznicowy, przedpokoju, spiżarki a także narożnego balkonu. (...)