Apartament, ul. Górska
Górska, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie
- 949 000 zł
- 114,55 m²
- 8 284,59 zł/m²
Alicja Kraus
Skontaktuj się
Apartament, ul. Górska
Górska, Straconka, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Apartament, ul. Górska
Zaktualizowane: 24 maja 2026
949 000 zł 114,55 m² 8 284,59 zł/m²
1/2
4
2012
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 949 000 zł (8 284,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 114,55 m² (114,50 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (60 m²)
- Czynsz: 270 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, kuchenka mikrofalowa
- Kuchnia: w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
- Media: gaz
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Kraus Group ALICJA KRAUS, zaktualizowane: 24.05.2026
- numer ogłoszenia: 1-MS-d38Fk1ARaP
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Marzysz o przestronnym tarasie, gdzie możesz cieszyć się letnimi wieczorami, spotkaniami z przyjaciółmi? A może szukasz miejsca, które pozwoli Ci poczuć bliskość natury, aktywny tryb życia, nie rezygnując z miejskich udogodnień?
Jeśli tak, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie!
Na sprzedaż wyjątkowy Apartament z przestronnym tarasem i doskonałą lokalizacją , idealna przestrzeń do życia i pracy!
Nieruchomość o powierzchni 114,55 (...)