Mieszkanie, ul. Miodowa

Miodowa, Leszczyny, Bielsko-Biała, śląskie

  • 859 900 zł
  • 93 m²
  • 9 246,24 zł/m²

Zdjęcie

Kaka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Miodowa

Miodowa, Leszczyny, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

859 900 zł

93 m²

9 246,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Miodowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

859 900 zł 93 m² 9 246,24 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1987
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1987

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 859 900 zł (9 246,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 93 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1987
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (9 m²), ogródek 160 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej KOSTKĄ z minionego okresu PRL. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy "Stodół itp) bez czynszu.
Dom jest w 60 % gotowe nie ma parapetów,schodów,jednej łazienki,kuchni, i parkingu.Mieszkanie SPRZEDAŻ BEZ MEBLI ,
Dom przerzedł całkowitą rewitalizacje. Z całości został fundament i zew zetrze mury. (...)

Agent

Kaka

797 530...

797 530 438

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości