Mieszkanie
Czechowa, Bielsko-Biała, śląskie
- 400 000 zł
- 48,20 m²
- 8 298,76 zł/m²
Dobrochna Ruszko...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Czechowa, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 15 maja 2026
400 000 zł 48,20 m² 8 298,76 zł/m²
1/2
2
-
parking publiczny / na ulicy
dobry
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 400 000 zł (8 298,76 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Beskidzkie Dobrochna Ruszkowska Sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: NBS-MS-441
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Czechowa, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, osiedle domów wielorodzinnych
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie w spokojnej, kameralnej dzielnicy!
Mieszkanie znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Czechowa.
Co wyróżnia to miejsce? Dlaczego jest warte uwagi?
Ulica Czechowa jest krótką, boczną ulicą w centrum Bielska, ale - co ciekawe - zupełnie nie czujemy, że to centrum. Zabudowana jest przede wszystkim domami szeregowymi i budynkami jednorodzinnymi. Jest też parę pustych, zielonych działek. Taka enklawa "niemiejskości" w mieście. (...)