Apartament, ul. Sarni Stok
Sarni Stok, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
- 709 977 zł
- 78,52 m²
- 9 041,99 zł/m²
Paweł Konopka
Skontaktuj się
Apartament, ul. Sarni Stok
Sarni Stok, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Sarni Stok
Zaktualizowane: 18 maja 2026
709 977 zł 78,52 m² 9 041,99 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-23 | 09:00 - 14:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
parter/3
4
2025
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
23 maja 2026
od 9:00 do 14:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 709 977 zł (9 041,99 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bielsku-Białej)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 78,52 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 35 m²
- Czynsz: 320 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Golden Eye Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Sarni Stok, Stare Bielsko, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, góry
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW!
KLUCZE GOTOWE DO ODBIORU!
Lokalizacja
Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki popularnego miejsca spacerów i rekreacji mieszkańców Bielska-Białej. Z tego miejsca rozciąga się malowniczy widok na Beskid Mały, Beskid Śląski, a przy dobrej pogodzie także na Tatry. (...)