Mieszkanie Bielsko-Biała
Piastowskie, Bielsko-Biała, śląskie
- 349 000 zł
- 50,90 m²
- 6 856,58 zł/m²
Agnieszka Kowals...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bielsko-Biała
Piastowskie, Bielsko-Biała, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Bielsko-Biała
Zaktualizowane: 13 maja 2026
349 000 zł 50,90 m² 6 856,58 zł/m²
1/2
2
1950
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1950Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (6 856,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 50,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1950 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, szczytowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica
- Czynsz: 885 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: BIURO KONKRET, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: KNK-MS-12368
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Piastowskie, Bielsko-Biała, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim -
lokalizacja 3xTAK!
Mieszkanie o powierzchni 50,09 m² znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. To osiedle Piastowskie - miejsce, gdzie naprawdę dobrze się mieszka. (...)