Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście, Bielsko-Biała, śląskie

  • 249 000 zł
  • 35,20 m²
  • 7 073,86 zł/m²

Zdjęcie

Daria Greń-Górna

Skontaktuj się

Mieszkanie Bielsko-Biała

Górne Przedmieście, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

249 000 zł

35,20 m²

7 073,86 zł/m²

Mieszkanie Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 16 maja 2026

249 000 zł 35,20 m² 7 073,86 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (7 073,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 35,20 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Agorn Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AGN-MS-1837

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.35,20m2, znajdujące się w bloku na 4 piętrze oś. Piastowskiego. Lokal mieszkalny posiada 2 niezależne pokoje ( jeden pokój posiada wyjście na balkon), kuchnie oraz łazienkę. Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji, blisko sklepu, przystanków. Mieszkanie do generalnego remontu. Czynsz ok.580 zł OK. Oferta na wyłączność. (...)

Agent

Daria Greń-Górna

512 132...

512 132 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daria Greń-Górna

512 132...

512 132 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daria Greń-Górna