dowolna

Nowe mieszkania Bielsko-Biała

590 ogłoszeń

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

562 999 zł56 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

559 999 zł53 m² 10 584 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bazaltowa

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł61 m² 8 164,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! kameralna inwestycja- tylko 4 mieszkania! komfortowe mieszkania! spokojna okolica Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkań powstających w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

527 668 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,43 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

504 036 zł65 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,62 m 2 położone na piętrze 0 w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

514 020 zł66 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,9 m2 położone na piętrze 0 w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

500 076 zł86 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,22 m 2 położone na parterze. Czteropiętrowy budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze, położony jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

524 856 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,09 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

516 560 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,57 m2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

524 856 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,06 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Browarna

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 071 470 zł98 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ostatni dostępny apartament w budynku browarna 12 wybudowanym w samym sercu Bielska Białej. Apartament o powierzchni 98 m2 znajduje się na1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolista

Kamienica,Bielsko-Biała

424 830 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! wyjątkowa inwestycja komfortowe mieszkania! widokowa okolica Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkań powstających w ramach nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

400 700 zł36 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja trzy lipki W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Straconka,Bielsko-Biała

827 120 zł69 m² 13 917,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasza nowa inwestycja to cztery apartamenty na ul. Jaśminowej w Bielsku-Białej. To idealne miejsca dla osób, które cenią rekreację ponieważ budynek sąsiaduje z lubianymi przez bielszczan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

710 500 zł72 m² 9 868,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty Premium w Centrum Bielska-Białej, dzielnica Aleksandrowice Zapraszamy do zakupu ekskluzywnych apartamentów w samym sercu Bielska-Białej,.