dowolna

Nowe mieszkania Bielsko-Biała

590 ogłoszeń

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

280 672 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w Bielsku-Białej - Diamentowe Apartamenty przy ulicy Żywieckiej Kameralna inwestycja oferująca mieszkania o metrażach od 35 mkw do 80 mkw położone w dwóch budynkach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

394 542 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

392 679 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

525 525 zł74 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja blisko Szyndzielni - tylko 39 mieszkań o metrażach od 42 m2 do 73,5 m2 z balkonami do wyboru na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżna winda , parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kameralne osiedle składające się z 4 lokali w zabudowie szeregowej, usytuowane na działce o pow. 1205 mkw. Do sprzedaży oferujemy 4 Apartamenty o powierzchni użytkowej 99 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

359 475 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko W best nest! gotowe W tym roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji deweloperskiej w Bielsku-Białej - okolice Gemini Park. Kameralna osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczyny,Bielsko-Biała

331 639 zł45 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty W centrum bielska-białej kupujący nie płaci podatku pcc-2 Inwestycja, składająca się z 32 lokali o metrażach od 41,17 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

453 816 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wapienica, bielsko-biała mieszkania nad zaporą! 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W atrakcyjnej lokalizacji! kupujący nie płaci podatku pcc-2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Kamienica,Bielsko-Biała

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko W best nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - Kamienica. Kameralne osiedle składające się z 2 budynków jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

627 000 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament, który znajdujące się w dzielnicy Kamienica. Ta część Bielska Białej to idealne miejsce dla osób, które nie chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

383 325 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W best nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - okolice Gemini Park. Kameralna osiedle składające się z jednego budynku 5-lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

580 000 zł138 m² 4 199,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wspaniały, dwupoziomowy apartament w pobliżu centrum Bielska Białej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dala od ruchliwej ulicy lokata kapitału Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

627 000 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

580 000 zł138 m² 4 199,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

414 207 zł60 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

384 598 zł66 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna architektura , czteropiętrowy budynek położony w atrakcyjnej części Bielska-Białej. Całość inwestycji obejmować będzie 80 lokali. Zalety to nie tylko wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

384 598 zł66 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

439 125 zł59 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

464 000 zł65 m² 7 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

525 825 zł57 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania Nowoczesne apartamenty w Bielsku Białej w dzielnicy Olszówka - blisko Szyndzielni. Brak podatku pcc - 2 % rynek pierwotny. Sprzedaż bez prowizji Niezliczone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

268 598 zł46 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Leszczyny, bielsko-biała nowe budownictwo, nowa inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W dobrej cenie! kupujący nie płaci podatku pcc-2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

962 000 zł281 m² 3 423,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny Apartament do zamieszkania od zaraz! z możliwością zagospodarowania ogrodu zimowego, apartament wyposażony w sprzęt agd pod zabudowę (płyta, piekarnik, chłodziarko zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leszczyny

Leszczyny,Bielsko-Biała

351 600 zł59 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Leszczyny, bielsko-biała nowe budownictwo, nowa inwestycja! 3-pokojowe mieszkanie Z tarasem W dobrej cenie! kupujący nie płaci podatku pcc-2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

464 000 zł65 m² 7 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

412 944 zł74 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czteropiętrowy budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze , położony w atrakcyjnej części Bielska-Białej. Całość inwestycji obejmować będzie 80 lokali. Zalety to nie tylko wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Sarni Stok,Bielsko-Biała

392 886 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

299 628 zł42 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 42 m2. W budynku D - apartament typu B zlokalizowany na parterze. Osiedle Apartamenty Pod Dębowcem u podnóża gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Kamienica,Bielsko-Biała

406 638 zł57 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 57m2. W budynku C - apartament typu A zlokalizowany na 1 piętrze. Osiedle Apartamenty Pod Dębowcem u podnóża gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

380 000 zł48 m² 7 913,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w nowym Apartamentowcu z 2019 roku, na zamkniętym osiedlu, położony blisko centrum miasta. Usytuowane w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

464 000 zł65 m² 7 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Olszówka,Bielsko-Biała

504 792 zł57 m² 8 856 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania. Nowoczesne apartamenty w Bielsku Białej w dzielnicy Olszówka - blisko Szyndzielni. Brak podatku pcc - 2 % rynek pierwotny. Sprzedaż bez prowizji Niezliczone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

341 656 zł61 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja kameralnych budynków w niskiej zabudowie Centrum Bielska. Dwa budynki jedno klatkowe na planie zbliżonym do prostokąta mieszczące po 18 mieszkań zlokalizowanych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewska

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

750 000 zł168 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Tylko w best nest! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy budynek wielorodzinny złożony z czterech mieszkań z dwoma niezależnymi wejściami. Budynek usytuowany na 10-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Centrum,Bielsko-Biała

274 804 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompleks tworzy zespół dwóch budynków wielorodzinnych zaprojektowanych według najnowszych trendów. Nowoczesna architektura, bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony oraz tarasy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

292 740 zł34 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:1/4