dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Partyzantów

Słoneczne,Bielsko-Biała

441 738 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Best Nest Nieruchomości! Do sprzedania parterowy lokal z witryną, w budynku z 2010 roku o powierzchni 44,62m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym niedaleko Hulanki. Świetny dojazd do każdej części miasta, blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

369 000 zł54 m² 6 858,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku na os. Słonecznym przy Ul. Malczewskiego 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowicza

Słoneczne,Bielsko-Biała

289 000 zł37 m² 7 874,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum bielska - na osiedlu słonecznym przy ulicy michałowicza. Jeśli szukasz nieruchomości na inwestycję W dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

239 000 zł39 m² 6 150,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie / kawalerka na sprzedaż - Bielsko-Biała - ul. Czarnieckiego (boczna od ul. Michałowicza). Na sprzedaż kawalerka w niskim, kameralnym bloku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Słonecznym przy ul. Poprzecznej w Bielsku-Białej. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Rozkład: kuchnia sypialnia duży pokój łazienka z wc Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

265 000 zł32 m² 8 201,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Słonecznym Mieszkanie o powierzchni 32,31m2 zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słoneczne,Bielsko-Biała

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w Bielsku-Białej! Dom ma powierzchnię ok. 210 m 2 natomiast jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 163,23 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Słonecznym w spokojnej, zadbanej i pełnej zieleni okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, do którego dociera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

315 000 zł38 m² 8 311,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyposażone, jasne I słoneczne 2 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się 1 piętrze W wysokim ocieplonym bloku na osiedlu złonecznym. Jesli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słoneczne,Bielsko-Biała

898 000 zł210 m² 4 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się na 10-arowej działce częściowo zagospodarowanej, między innymi altaną i zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

380 000 zł59 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bielsku w spokojnej okolicy, jednocześnie w wygodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym budynku z cegły na os. Słonecznym. Mieszkanie o pow. 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

278 000 zł37 m² 7 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko centrum bielska - na osiedlu słonecznym. Jeśli szukasz nieruchomości na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

365 000 zł49 m² 7 429,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż widokowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu słonecznym. Lokal znajduje się na widokowym 10 piętrze W wysokim wyremontowanym bloku na ulicy zgody. Jesli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

420 000 zł59 m² 7 130,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania mam mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,90 m2. Mieszkanie znajduje się blisko centrum (ok.10 min). W 2014 r. mieszkanie przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

325 000 zł39 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego przy ul. Siemiradzkiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni 38,6m2 znajduje się na I-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

268 000 zł37 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, rozkładowe 2 pokojowe na osiedlu słonecznym! Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

998 000 zł210 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w centrum Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się na 10-arowej działce częściowo zagospodarowanej, między innymi altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

329 000 zł55 m² 6 014,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym na os. Słonecznym/górne Przedmieścia. W niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

499 000 zł108 m² 4 599,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:168 m²

Prezentujemy na sprzedaż skrajny segment położony blisko ścisłego centrum miasta Budynek z 1911 roku po kapitalnym remoncie w 2010 roku, który obejmował wymianę wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni całkowitej 32 mkw zlokalizowane na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość znajduje się na parterze w wysokim budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

379 000 zł54 m² 7 005,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na 1-piętrze wysokiego bloku z dostępem do dwóch wind zlokalizowane na os. Słonecznym. Układ: mieszkanie składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

370 000 zł44 m² 8 466,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie! 2 pokoje! Przyjemna okolica! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

619 000 zł47 m² 13 114,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację gustownego mieszkania zlokalizowanego na 3-piętrze w niskim 4-pietrowym apartamentowcu zlokalizowany w kameralnej okolicy blisko centrum. Mieszkanie posiada blisko 47,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

665 000 zł62 m² 10 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Apartament oferuje 2 niezależne sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 500 zł54 m² 27,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 6 piętrze budynku przy ul. Siemiradzkiego w Bielsku-Białej. Lokal o powierzchni 53,70 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

665 000 zł62 m² 10 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 mkw zlokalizowane na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

280 000 zł41 m² 6 877,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 położone na 2 piętrze w niskim IV piętrowym bloku, na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Słoneczne,Bielsko-Biała

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu o łącznej powierzchni 46 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul.Skośnej w Bielsku-Białej. Rozkład: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

169 500 zł38 m² 4 460,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawna kawalerka na os. Słonecznym! atrakcyjna cena! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na drugim piętrze niskiego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze nieruchomości Najem okazjonalny. Obowiązuje obywatelstwo polskie. Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2, mieszczące się na 9 piętrze w X.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

240 000 zł41 m² 5 895,36 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Bielsko-Biała

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. ok.37,80m2, znajdujące się w rejonie oś.Słonecznego na 3 piętrze, niskiego zadbanego bloku z cegły. Lokal mieszkalny posiada 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

237 000 zł37 m² 6 405,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 7 piętrze wysokiego bloku z windą na osiedlu Słonecznym. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

237 000 zł38 m² 6 258,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia